Świąteczny voucher na bungee we Wrocławiu

Świąteczny voucher na skok bungee

Zakres cen: od 269,00 zł do 289,00 zł

Specjalna świąteczna limitowana edycja voucherów na skok bungee!

Zrób komuś wyjątkowy prezent i spraw mu skok na bungee! Voucher jest ważny przez rok od daty zakupu.
Dostępny jest voucher w wersji na papierze ozdobnym (dopłata 20 zł).
Vouchery na skok można również zakupić na miejscu w naszym punkcie.

Voucher elektroniczny wysyłany w 5 minut wygląda tak jak voucher na papierze ozdobnym, więc możesz wydrukować go samodzielnie. To idealna opcja na prezent na ostatnią chwilę.

Voucher na papierze ozdobnym wysyłany jest najpóźniej na kolejny dzień roboczy kurierem lub do paczkomatu.

Opinie osób, które dostały skok w prezencie

Ocena 5 z 5

“Dostałem prezent pod choinkę ale myślę sobie poczekam aż będzie ciepło i wtedy wykorzystam voucher.pojechalem pierwszy raz w maju poobserwowałem z daleka ale strach mnie obleciał i wróciłem do domu 😅. dzisiaj zapadła decyzja że albo teraz albo nigdy i to była bardzo dobra decyzja panowie potrafią zmobilizować człowieka do decyzji lekko pikantny żartem ale i dodać otuchy . naprawdę bardzo profesjonalne podejście ,to był mój pierwszy raz ale po tym skoku już wiem że nie ostatni.takiej adrenaliny nie doświadczyłem nigdy w życiu po wyjśću stamtąd miałem tyle energii ze miałem ochotę pobiedz zamiast jechać tramwajem.”

Ocena 5 z 5

“Dzis z Katowic pojechalem z corka i zona niby do zoo,a okazalo sie ze kupily mi skok na 40 urodziny 😁 prezent mega tak samo jak instruktorzy 💪👍 polecam kazdemu,super obsługa 👍😎.”

Ocena 5 z 5

“Każdy choć raz w życiu powinien spróbować! Mega uczucie tak sobie skoczyć! Pięć gwiazdek również dla instruktorów! Bardzo sympatyczni i pozytywni ludzie, dbający o komfort skaczącego. No a nagranie ze skoku to najlepsza pamiątka ever! No i był to najlepszy prezent urodzinowy w moim życiu :D Jako certyfikowana wariatka na pewno jeszcze tu wrócę :) Polecam serdecznie wszystkim lubiącym adrenalinkę!”

Ocena 5 z 5

“Bardzo profesjonalna obsługa, pan instruktor bardzo sympatyczny. Polecam ps koleżanka przeżyła. Prezent niespodzianka udany na 100%. 🤪🥳”

Zobacz co inni o nas mówią

Bungee Wrocław place picture
5.0
Na podstawie 1486 opinii
powered by Google
Maria profile picture
Maria
1 rok temu
Mam pytanie od ilu lat można skakać ? Od 18?
łukasz wysocki profile picture
łukasz wysocki
1 rok temu
skakałem i wrażenia są NIE PRZECIĘTNE. POLECAM KAŻDEMU ODWAŻNEMU
Roksana Wach profile picture
Roksana Wach
2 lata temu
Polecam! 😁 Pomimo stresu skok się udał super podejście!
Miejsce warte powrotów!
Już od samego początku czuć luźną atmosferę co pomaga obniżyć stres, ekipa na medal🏅
Warto dokupić pakiet z nagrywaniem, świetna pamiątka.
Zdecydowanie polecam, na pewno jeszcze wrócę 😀
Bardzo polecam to miejsce milutka atmosferka i świetna profesjonalna obsługa napewno jeszcze przyjadę skoczyć , super przeżycie i adrenalina ! Polecam każdemu🦋
aguniaaa1 profile picture
aguniaaa1
2 lata temu
Chcesz pokonać swoje lęki? Czujesz wiatr we włosach, dreszcze na ciele? Niesamowite wrażenia, świetny personel, wspaniałe widoki,
Kuba Dudziak profile picture
Kuba Dudziak
2 lata temu
Katarzyna Warpas profile picture
Katarzyna Warpas
2 lata temu
PETARDA! Niesamowite przeżycie, niesamowite widoki i niesamowita ekipa! Dzięki Panowie i widzimy się na pewno nie raz!
DywanBonzo profile picture
DywanBonzo
2 lata temu
polecam
Natalia profile picture
Natalia
2 lata temu
Bardzo polecam! Dzisiaj skoczyłam pierwszy raz i uważam, że jest to super doświadczenie. Fajna atmosfera i mega w porządku instruktorzy.
TabaLuga420 profile picture
TabaLuga420
2 lata temu
Jestem zadowolony miła i profesjonalna obsługa z humorem a skok pewnie nie jeden. Polecam
adrian witkowski profile picture
adrian witkowski
2 lata temu
Fajna atmosfera polecam spoko ludzie wszystko szybko nie czeka się długo
kuba Bujalski profile picture
kuba Bujalski
2 lata temu
Jolusia Herman profile picture
Jolusia Herman
2 lata temu
Kamilaa 1 profile picture
Kamilaa 1
2 lata temu
V profile picture
V
2 lata temu
Zajebiste przeżycie, świetny team, wszystko wytłumaczone i bezpieczne, gorąco polecam i z chęcią wybiorę się skoczyć jeszcze raz ;)
K9 Master profile picture
K9 Master
2 lata temu
Pełen profesjonalizm byłem pierwszy raz. Bardzo fajne poczucie humoru. Czujesz się jak u siebie. Polecam bardzo!
Super skok, super obsluga !
Marta Le profile picture
Marta Le
2 lata temu
Bardzo, bardzo polecam 🤩 chłopaki "z jajem" 😁 pozytywna miejscówka 😁😁😁😁😁
Nadia Banasiak profile picture
Nadia Banasiak
2 lata temu
Super, polecam każdemu, świetne miejsce wspaniała ekipa, niezwykłe emocje podczas skoku.
Pozdrawiam!
Bungee Wrocław to niezapomniana przygoda! Ten moment, gdy stoisz na krawędzi, a potem skaczesz w przepaść – czysta adrenalina! Ekipa jest świetna, rozładowują napięcie humorem i profesjonalizmem. To idealne miejsce, by poczuć dreszczyk emocji i spełnić marzenie o locie... z gumą na nogach! 😄 Polecam każdemu, kto chce przeżyć coś totalnie odjechanego!
Roxana profile picture
Roxana
2 lata temu
Bungee Wrocław to czyste szaleństwo w najlepszym wydaniu! Chwila zawahania na krawędzi, a potem już tylko lot pełen adrenaliny. Ekipa mega profesjonalna i pełna energii – rozładowują napięcie lepiej niż stand-up. Jeśli chcesz sprawdzić, jak to jest pokonać grawitację w locie bez skrzydeł, to koniecznie spróbuj! 😄
Mvffju profile picture
Mvffju
2 lata temu
Jan Gorczyca profile picture
Jan Gorczyca
2 lata temu
Miła i profesjonalna obsługa
Super obsługa. Fajne miejsce. Polecam
Marlena Witczak profile picture
Marlena Witczak
2 lata temu
Super doświadczenie i super panowie! Wspaniała atmosfera!
Slavko Sml profile picture
Slavko Sml
2 lata temu
Polecam, nie takie straszne jak wygląda, bardzo fajne wspomnienia
teafan_ profile picture
teafan_
2 lata temu
Profesjonalna i przemiła obsługa, aż przyjemnie się nawet stało na platformie. Bardzo polecam ładne widoki na wroclaw 🤩
Dzisiaj skoczyłam pierwszy raz w życiu i jestem pewna, że nie ostatni. Szczerze polecam to miejsce! Super atmosfera i bardzo profesjonalni pracownicy. Widać, że czerpią radość z tej pracy. Nie mam żadnych zastrzeżeń i jeżeli ktoś myśli czy warto to uwierzcie, że tak a to miejsce będzie świetnym wyborem. Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce!
Bartosz Zadoń profile picture
Bartosz Zadoń
2 lata temu
Nie zapomniane wrażenie. Dla kogoś na pierwszy raz można poczuć luz nadzorujących który się udziela po mimo dopilnowania wszystkiego co wpływa na bezpieczeństwo profesja i dzięki napewna to nie ostatni taki skok 👍
Kawa profile picture
Kawa
2 lata temu
norbert profile picture
norbert
2 lata temu
Mega przeżycie, super obsługa polecam każdemu
Kasia K profile picture
Kasia K
2 lata temu
Mega, polecam !
Dorota Rozmiarek profile picture
Dorota Rozmiarek
2 lata temu
Polecam, super atmosfera, panowie profesjonalni, a po udanym skoku duma rozpiera 🤭
dziekuje Panu za skok heh
tak po prostu?
super wrażenia ale myślałem ze będziemy razem jechać na dół
sveaburr profile picture
sveaburr
2 lata temu
Super przeżycie i świetna obsługa!!
Andrzej Szlasa profile picture
Andrzej Szlasa
2 lata temu
Polecam było super !!
Mr Chomik profile picture
Mr Chomik
2 lata temu
Niesamowite wrażenia oraz miła i profesjonalna obsługa! Polecam!
The Pure Barber profile picture
The Pure Barber
2 lata temu
Dominika Dadziak profile picture
Dominika Dadziak
2 lata temu
Super doświadczenie, polecam każdemu, bardzo miła obsługa 😄
Katarzyna Rojek profile picture
Katarzyna Rojek
2 lata temu
Super doświadczenie, bardzo fajna ekipa, polecam!
Bartosz Działo profile picture
Bartosz Działo
2 lata temu
Dostałem taki prezent i polecam każdemu. Obsługa bardzo profesjonalna i przyjazna. Zanim mnie we wszystko ubrali, musiałem dokładnie zapoznać się z regulaminem. Wszystko przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, ale jeśli chcesz ripostować na rzucane w twoją stronę żarty...lepiej przygotuj je sobie wcześniej w domu, bo tam na górze już nie jest tak do śmiechu 😅😅
To była fantastyczna przygoda...wystarczy pochylić się do przodu 😉
Dziękuję ❤
Marcin P profile picture
Marcin P
2 lata temu
Co można więcej powiedzieć :D . Gorąco polecam . Ekipa super . Podejście do skaczących Jeszcze lepsze . Dużo fajnego Humoru . Pierwszy i na pewno nie ostatni skok. Dla każdego kto zastanawia się czy warto ? . Jasne że warto :D . POLECAM !!!!
Polecam fajna dawka adrenaliny pan był bardzo cierpliwy dzięki czemu lepiej mi się skoczyło 😊
padIcLoak profile picture
padIcLoak
2 lata temu
Bartosz Adamek profile picture
Bartosz Adamek
2 lata temu
Świetne przeżycie polecam wszystkim
Anastasia profile picture
Anastasia
2 lata temu
MrRobsonTM profile picture
MrRobsonTM
2 lata temu
78fryzjer profile picture
78fryzjer
2 lata temu
Ja nie skakałem, ale żona zadowolona
W.A.Emilia S profile picture
W.A.Emilia S
2 lata temu
Dziś razem z chłopaczyną przyjechaliśmy skoczyć po raz pierwszy, super atmosfera, panów nie opuszcza humor, uśmiechnięci, ze spokojem tłumaczą co i jak, adrenalina niezapomniana. Z chęcią jeszcze się wybierzemy w przyszłości 🤪 Rzeszów pozdrawia 🫡😆
Daniel Gosk profile picture
Daniel Gosk
2 lata temu
Van Chelsink profile picture
Van Chelsink
2 lata temu
Kamil Fi profile picture
Kamil Fi
2 lata temu
łukasz Olszyna profile picture
łukasz Olszyna
2 lata temu
Dostałem prezent pod choinkę ale myślę sobie poczekam aż będzie ciepło i wtedy wykorzystam voucher.pojechalem pierwszy raz w maju poobserwowałem z daleka ale strach mnie obleciał i wróciłem do domu 😅. dzisiaj zapadła decyzja że albo teraz albo nigdy i to była bardzo dobra decyzja panowie potrafią zmobilizować człowieka do decyzji lekko pikantny żartem ale i dodać otuchy . naprawdę bardzo profesjonalne podejście ,to był mój pierwszy raz ale po tym skoku już wiem że nie ostatni.takiej adrenaliny nie doświadczyłem nigdy w życiu po wyjśću stamtąd miałem tyle energii ze miałem ochotę pobiedz zamiast jechać tramwajem
Artur Poniński profile picture
Artur Poniński
2 lata temu
10/10. Skok adrenaliny niepowtarzalny, emocje eksplodują. Ekstra chłopaki instruktorzy. W tej cenie, to jakby za darmo skakać
Dziś postanowiłem się odprężyć i sobie skoczyć na bungee NIE żałuję tej decyzji było super, spoko instruktorzy i w ogóle przejechałem ponad 400 km, z Ģorzno,k Garwolin, Mazowieckie ,naprawdę warto-tylko dla wariatów pozdrowienia z Wrocławia dla wszystkich Skoczków do następnego ryzyka jakim będzie spadochron zachęcam,,,,,
witam, jaka jest wysokość skoku?
Amerpol profile picture
Amerpol
2 lata temu
Polecam gorąco coś czego człowiek nigdy nie zapomni i instruktor zajebisty 😎
Grzegorz Lesiak profile picture
Grzegorz Lesiak
2 lata temu
Mega pozytywne i profesjonalne podejście z nutą żartu dla rozluźnienia atmosfery. Oby do następnego 😀
Michał Głuch profile picture
Michał Głuch
2 lata temu
Petarda! 💪💪💪
było świetnie, bardzo fajni instruktorzy pozdrawiam Kacpra Kevina i Kubę oraz dziękuję za be real 😎
Martyna Werda profile picture
Martyna Werda
2 lata temu
świetne doświadczenie, profesjonalni pracownicy oraz zapewnione bezpieczeństwo. Pozdrawiamy Kevina, Kubę i Kacpra
Slawek Zaluski profile picture
Slawek Zaluski
2 lata temu
Serdecznie polecam 😀👍
Super wrażenia.
Panowie z obsługi bardzo grzeczni, kulturalni i profesjonalni❤️
Przyszli
Monika Smoliga profile picture
Monika Smoliga
2 lata temu
Obsługa przemiła bardzo profesjonalne podejście do klejenia polecam serdecznie!!
Alisha Ponińska profile picture
Alisha Ponińska
2 lata temu
jak najbardziej polecam!!!! zarąbiste przeżycie! i przemili instruktorzy 🥰🤪
Super ! Polecam bardzoo. Bezstresowe podejście chłopaków! Wrócę 👊💪
Sonia Tola profile picture
Sonia Tola
2 lata temu
Gorąco polecamy
Super skok niesamowite przeżycie dziękuję instruktorowi i koledze który mnie przypinał
Super obsługa na pewno tam wrócę 👍👏
Adam Stróż profile picture
Adam Stróż
2 lata temu
Świetna organizacja, świetna obsługa i wszystko na najwyższym poziomie ❤️❤️❤️
Artur Nowak profile picture
Artur Nowak
2 lata temu
Polecam, super przeżycie, świetna obsługa
Mateusz profile picture
Mateusz
2 lata temu
Świetna sprawa i doświadczenie
Nartii profile picture
Nartii
2 lata temu
Zajebiste przezycie.
Super obsluga ze strony chlopakow 🤟
Julia Dorniak profile picture
Julia Dorniak
2 lata temu
macioko profile picture
macioko
2 lata temu
Super ekipa
Polecam. Pozytywne emocje, dużo adrenaliny. Również 5 ekipie, zgrani, pozytywni, znają swoją sprawę 👍
Natalia Magier profile picture
Natalia Magier
2 lata temu
Bardzo miła obsługa,profesjonalne podejście do klienta. Na pewno tam wrócę:)))
Julia Sz profile picture
Julia Sz
2 lata temu
Bardzo profesjonalne podejscie, wszystko na najwyzszym poziomie. Instruktorzy uśmiechnięci, profesjonalni i potrafili rozluznic atmosfere. Skakalam pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. baaaardzo polecam ekipę która mnie dzisiaj „zrzuciła” z wysokości 😄
sairen profile picture
sairen
2 lata temu
fajne chłopaki, fajny lot pozdro
Anita Bł profile picture
Anita Bł
2 lata temu
Z całego serducha polecam!
Dawid Langer profile picture
Dawid Langer
2 lata temu
Miła i profesjonalna obsługa, skoczyłbym chętnie jeszcze raz!!!
Seweryn profile picture
Seweryn
2 lata temu
Polecam niesamowite wrażenie
Matinso profile picture
Matinso
2 lata temu
Super przeżycie i polecam każdemu taki skok. Pozdrawiam zajebiste mordeczki które tam pracują, instruktora Kubę i operatora dźwigu 😁
Bartek Dombka profile picture
Bartek Dombka
2 lata temu
Bardzo polecamy to miejsce
Chłopacy bardzo pozytywni, potrafią rozładować stres przed skokiem
Napewno jeszcze tutaj wrócimy 😁😁
Agnieszka M profile picture
Agnieszka M
2 lata temu
Polecam ! Wspaniała ekipa! Dodają dużo otuchy… skok był super ;) mimo mojej paniki na górze super rozwiązanie i dzięki temu skok się udał ;)
Córka należała do tych bardzo odważnych i skoczyła bez problemu , dzięki podejściu pracujących z pasją ludzi !!
pozdrawiamy i polecamy !
Martyna Keller profile picture
Martyna Keller
2 lata temu
bardzo miła i profesjonalna obsługa, miejsce gwarantujące świetne przeżycia
Alicja Lewosz profile picture
Alicja Lewosz
2 lata temu
Bardzo miła obsługa polecamm!!!!
Oliwia Cieślak profile picture
Oliwia Cieślak
2 lata temu
Emilia Filip profile picture
Emilia Filip
2 lata temu
Super uczucie💪Obsługa mega profesjonalna❤. Polecam gorąco ❤💪❤
Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca! ❤️
Jedno z lepszych doświadczeń w życiu 🤗 Świetna ekipa, chillowa atmosfera 👌🏼 Polecam każdemu to miejsce ❤️ Warto przełamywać swoje lęki i spełniać marzenia 💪🏼
Robert Basista profile picture
Robert Basista
2 lata temu
10/10
Super
Oliwia Kucharska profile picture
Oliwia Kucharska
2 lata temu
Niesamowite przeżycie i piękna panorama Wrocławia! Skaczcie od razu bez zastanawiania się. Spokojni, mili i z poczuciem humoru instruktorzy, którzy wszystko pięknie wytłumaczą. Zachęcam do spróbowania!
bylo bardzo fajnie i przyjmnie
feliks mielcarek profile picture
feliks mielcarek
2 lata temu
Super obsługa bardzo sympatyczne chłopaki i super doświadczenie
Blænshe profile picture
Blænshe
2 lata temu
Marcin Gachowski profile picture
Marcin Gachowski
2 lata temu
Skok odbyłem wczoraj 15.08
Super przeżycie żałuję że wcześniej nie skoczyłem. Obsługa pełna profeska dają dużo wsparcia przed skokiem
Polecam serdecznie Bungee Wrocław
Napewno wrócę na kolejny skok
Kamila Kucharska profile picture
Kamila Kucharska
2 lata temu
Ekipa bardzo miła, fantastyczne doświadczenie bardzo polecam.
MRZCK profile picture
MRZCK
2 lata temu
Magdalena Hajder profile picture
Magdalena Hajder
2 lata temu
Niesamowite doświadczenie, które w pamięci zostanie do końca życia ( no,chyba,że Alzheimer się przydarzy 😁). Dzięki motywacji przemiłego i mega wyrozumiałego Instruktora udało mi się wyjść ze strefy własnego komfortu i spełnić marzenie 😍
Pozdrawiam całą Ekipę - jesteście the Best!!💪💪💪
...I ja Wam nie grożę, ale jeszcze do Was wrócę 😉
Justyna Wermuth profile picture
Justyna Wermuth
2 lata temu
Skakałam w niedzielę ale emocje chyba jeszcze nie opadły. Wspaniali instruktorzy, cierpliwi i wyrozumiali...
Masa adrenaliny
POLECAM 🥰
Kinga Kinga profile picture
Kinga Kinga
2 lata temu
Było mega polecam bardzo
Honoto InTheMix profile picture
Honoto InTheMix
2 lata temu
Arleta Czajka profile picture
Arleta Czajka
2 lata temu
Córka mega zadowolona!!!!!!! Dziękujemy ☺️☺️☺️
EZZZ TM PRO profile picture
EZZZ TM PRO
2 lata temu
Super świetne doświadczenie ,zajebisci ludzie 💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼
Manuel Breffka profile picture
Manuel Breffka
2 lata temu
Zajebiste miejsce zajebiste chłopaki polecam!
xTheDamianox HD profile picture
xTheDamianox HD
2 lata temu
Specyficzne doznanie, które kusi, by tam wrócić 🙃.
Super obsługa i wspaniałe wrażenia polecam!!!
Gabriel Sadowski profile picture
Gabriel Sadowski
2 lata temu
Świetna i profesjonalna obsługa i niezapomniane przeżycie!
Bardzo fajne. Musisz to zrobić, jeśli się odważysz. To był mój pierwszy skok w życiu i nie żałuję. Dzięki przewodnikom czułam się, jakbym była w dobrych rękach. Ręce strasznie mi się trzęsły na podłodze. :D Dziękuję bardzo
Agata Marciniak profile picture
Agata Marciniak
2 lata temu
Niesamowite przeżycie!! Pan Kuba (mam nadzieję, że dobrze zapamiętałam imię) najlepszy motywator, polecam serdecznie hahah!!!
Anna Żebrowska profile picture
Anna Żebrowska
2 lata temu
Zupa!
Natalia Kasinska profile picture
Natalia Kasinska
2 lata temu
Lukasz Bieniarz profile picture
Lukasz Bieniarz
2 lata temu
Bardzo miła obsługa wszystko było dobrze wytłumaczone a sam skok po prostu super
DARKWO 15 profile picture
DARKWO 15
2 lata temu
Jest strach ale warto skoczyć. Obsługa bardzo w porządku pomocna.
Emilia Wieliczko profile picture
Emilia Wieliczko
2 lata temu
Polecam z całego serca
Mat Hers profile picture
Mat Hers
2 lata temu
Było strasznie, mój lęk wysokości mnie pożarł (ale tak miało być), bardzo dziękuję Panu Kevinowi i Kacprowi za szalenie potężne wsparcie i obslugę, gdyby nie oni i moja siostra, która dźwigała mój stres, nie zrobiłabym tego
Aneta Kuriata profile picture
Aneta Kuriata
2 lata temu
Skok w tym miejscu był niesamowitą adrenaliną i ogromnym przeżyciem, który zapamiętam do końca życia!!! Dzięki Panu Kevinowi i Kacprowi, udało się opanować strach i podjąć wyzwanie😃 Panowie byli bardzo profesjonalni i rzetelnie wszystko nam wyjaśniali, dziękujemy im ogromnie za niezapomniane wrażenia!!👏🏻🤩
Polecam z całego serca, bardzo miła obsługa a skok bedzie zapamiętany na długie lata.
Polecam! Super dawka adrenaliny :)
Karolina 23 profile picture
Karolina 23
2 lata temu
Super doświadczenie, instruktorzy bomba polecam serdzecznie jak skakać to tylko tam!
julka kaczmarek profile picture
julka kaczmarek
2 lata temu
Świetne miejsce polecam w 1000% adrenalina trzymała do niedzieli 😉💪Na pewno wrócę 😁
Piotr Baruciak profile picture
Piotr Baruciak
2 lata temu
Mega przeżycie skok w tandemie , super obsługa i podkręcenie emocji i najważniejsze majty nie były brązowe 🥰 POLECAMY W 1000%
Igor Wagan profile picture
Igor Wagan
2 lata temu
Ekstra ludzie, czekaliśmy ze znajomymi do samego końca ponieważ padał deszcz i pomimo później już godziny pozwolili nam. Bardzo miła obsługa, bardzo polecam każdemu, niesamowite doświadczenie
Daniel Wojtas profile picture
Daniel Wojtas
2 lata temu
Tymek Mostek profile picture
Tymek Mostek
2 lata temu
Super przeżycie, atmosfera wraz z ekipą równie doborowa
Łukasz Balij profile picture
Łukasz Balij
2 lata temu
Gosia Janusz profile picture
Gosia Janusz
2 lata temu
bardzo polecam, ciekawe doświadczenie. instruktor Kuba z humorem i sympatyczny💪🏽🪂
dejvidek profile picture
dejvidek
2 lata temu
Focus Pl profile picture
Focus Pl
2 lata temu
Świetna sprawa polecam.
Ania Paczosik profile picture
Ania Paczosik
2 lata temu
Narzeczony oraz jego siostra przeżyli także daję 5 gwiazdek 😉 super obsługa, dziękujemy 😁
Fabian Szewczyk profile picture
Fabian Szewczyk
2 lata temu
Czarek Lasota profile picture
Czarek Lasota
2 lata temu
Super sprawa ,super obsługa ,polecam.
Wojtek Portala profile picture
Wojtek Portala
2 lata temu
Mega miło się skakało, mili pracownicy, nie trzeba długo czekać, wrażenia nie do opisania napewno kiedyś znowu skoczę. Pozdrawiam
Bartek profile picture
Bartek
2 lata temu
Świetna obsługa, polecam!
Wspaniałe miejsce i bardzo empatyczna ludzie!
Renata Onyszczak profile picture
Renata Onyszczak
2 lata temu
Jean François profile picture
Jean François
2 lata temu
👍
Grzegorz Orman profile picture
Grzegorz Orman
2 lata temu
Pierwszy skok w życiu, niezapomniane wrażenia nie do opisania!! Polecam każdemu, mega dobra obsługa z chęcią bym powtórzył ale niestety nie mieszkam we Wrocławiu ani okolicach. POLECAM!!
Amanda Rataj profile picture
Amanda Rataj
2 lata temu
Polecam!
Son Mati profile picture
Son Mati
2 lata temu
Polecam wszystkim ludzią taką atrakcje. Mimo strachu który towarzyszy do momentu skoku to już po samym skoku nie możliwe jest żeby nie być z siebie dumnym!
Extra doświadczenie :)
Skok tandemowy:)
Przemiła i fachowa obsługa. Z pewnością wrócę;)
Polecam
Emila Maćkowiak profile picture
Emila Maćkowiak
2 lata temu
Skoczyłyśmy dziś z mamą, wrażenia super, chłopaki dobrze robią. Pozdro
Polecam super przeżycie a przy okazji ładne widoki na Wrocław z góry😉😁.Panowie obsługujący pełen profesjonalizm i luźne podejście
NoThOrIoUsSs BiG profile picture
NoThOrIoUsSs BiG
2 lata temu
Super skok chłopaki w porządku będzie na bank jeszcze jeden raz 😁😁😁
Olga profile picture
Olga
2 lata temu
super przeżycie, dzięki ekstra obsłudze stres odchodzi na bok, polecam!
Było rewelacyjnie. Super uczucie. Przepiękne widoki. Panowie instruktorzy wspaniali, wyrozumiali i cierpliwy. Polecam z całego serca 🥰🥰🥰
Super przeżycie, polecam
KoNrAd profile picture
KoNrAd
2 lata temu
Mam nadzieję,że lęk wysokości został dzięki temu skokowi przełamany.Pozdrawiam serdecznie i dziękuję!
B. D. profile picture
B. D.
2 lata temu
Przemek Gola profile picture
Przemek Gola
2 lata temu
Polecam każdemu, bardzo mili instruktorzy podchodzą do każdego z uśmiechem. Skok życia, który jest pamiątką na całe życie i zmienia podejście człowieka do przełamywania strachu na co dzień.
Super obsługa, profesjonalny sprzęt, mega zabawa:)
Super zastrzyk adrenaliny. Chłopaki wiedzą co robią, dzięki ich podejściu zapominasz o strachu
Wiktoria Mrozek profile picture
Wiktoria Mrozek
2 lata temu
Niesamowite przeżycie oczywiście dzięki profesjonalnym instruktorom! polecam, na pewno na jednym skoku się nie skończy!
Daria Kazanecka profile picture
Daria Kazanecka
2 lata temu
Polecam z całego serca. Niezapomniana moc wrażeń. 😁
Arzbok profile picture
Arzbok
2 lata temu
AS profile picture
AS
2 lata temu
Super ekipa i zajefajne uczucie
grzesiakociarz profile picture
grzesiakociarz
2 lata temu
super przeżycie i miła obsługa 😊
Rafał Gano profile picture
Rafał Gano
2 lata temu
Profesjonalna obsługa, chłopaki nie pozwalają na odczucie strachu. Wrażenia nie do opisania, polecam wszystkim, na prawde warto. Na pewno do zobaczenia jeszcze w tym roku
Marta Rybotycka profile picture
Marta Rybotycka
2 lata temu
Kozackie i niezapomniane przeżycia, a ludzie tam najlepsi z możliwych. Polecam każdemu 👌🏻
Kamil Majewski profile picture
Kamil Majewski
2 lata temu
Dzięki za pełen profesjonalizm i słowa otuchy.
dreams profile picture
dreams
2 lata temu
Super chłopaki, Kewin świetny instruktor, opanowy i z dobrym podejściem do klienta
Kamila Wysocka profile picture
Kamila Wysocka
2 lata temu
Polecam, obsługa nawet prawie wie co robić ;D
Amelia Kowalska profile picture
Amelia Kowalska
2 lata temu
Skok super, personel jeszcze lepszy.Amelka i Lena pozdrawiają
Dominik Krawczyk profile picture
Dominik Krawczyk
2 lata temu
Było ekstra!
Zero Two profile picture
Zero Two
2 lata temu
krzysiek korzeń profile picture
krzysiek korzeń
2 lata temu
Patryk profile picture
Patryk
2 lata temu
Coś zupełnie nowego, polecam spróbować przecież żyje się tylko raz 😜👍
Michal profile picture
Michal
2 lata temu
Super miejsce. Panowie z poczuciem humoru. Wszystko bezpiecznie i profesjonalnie. Polecam
Piotr Graszyk profile picture
Piotr Graszyk
2 lata temu
Kinga profile picture
Kinga
2 lata temu
Skoczyłam i przeżyłam. Polecam każdemu kto chce przeżyć niezapomniane chwile!
Szaman XD profile picture
Szaman XD
2 lata temu
Super podejście, świetny skok, ale instruktor jeszcze lepszy 😅😂 generalnie polecam. Napewno przida zaś! 😂😄
Coś pięknego, Pozdro dla chłopaków
Fantastiko i to nie był mój ostatni raz. Szacun za Profeske Panowie
nick hilton profile picture
nick hilton
2 lata temu
Bardzo fajne doświadczenie, pracownicy sprawiają, że wszystko jest proste i niezapomniane. Pakiet zdjęć i filmów jest tego wart.
Nicola Piątek profile picture
Nicola Piątek
2 lata temu
Skok? Bajka, obsługa profesjonalna i zabawna, doświadczenie które zapamięta się do końca życia, polecam każdemu z całego serca!
Juliusz Maxter profile picture
Juliusz Maxter
2 lata temu
Mega doświadczenie, polecam każdemu, bardzo mili instruktorzy ❤️
jaxvzcs profile picture
jaxvzcs
2 lata temu
bardzo miła obsługa sympatyczni panowie wszystko pięknie pełna profeska 🙏
Polecam z całego serca 🧡 doświadczenie nieziemskie
ALVARO profile picture
ALVARO
2 lata temu
Skakałem dziś , mega ekipa i super przeżycie 💪😎
Wspaniała atmosfera, luźne podejście, śmieszki w trakcie podróży na górę, która już wydawała się przerażająca, zwłaszcza jak kosz zostaje otwarty i stajesz tylko Ty i przestrzeń przed Tobą.

Na ziemi jest pewniej, ale w locie też jest cudownie. Dziękuję z całego serca wspaniałej ekipie za coś wspaniałego i polecajka z całego serduszka 💜
Miło i profesjonalnie
Julia Hejber profile picture
Julia Hejber
2 lata temu
Shazy XD profile picture
Shazy XD
2 lata temu
Byłam na skoku 24.06. świetna ekipa. polecam każdemu spróbować. Czułam się zdecydowanie pewnie i przed skokiem nie miałam powodu do żadnego stresu. Bardzo pozytywny pan odpowiadał na każde nawet głupie pytanie. Polecam bardzo, serio warto. Niezapomniane uczucie :D
Zuzia Kłosak profile picture
Zuzia Kłosak
2 lata temu
Young Baśka profile picture
Young Baśka
2 lata temu
Miłe chłopaki
Rafał Zarzecki profile picture
Rafał Zarzecki
2 lata temu
Megaaa.. Obsługa profeska... Na sprzęcie się nie znam ale przeżyliśmy więc raczej ok😉
Polecam to miejsce mega doznania👍
Little Poky profile picture
Little Poky
2 lata temu
Pozytywnie zaskoczona 🥰 Fajnie się spadało tylko szkoda, że bez liny się nie dało xD
sydlig n profile picture
sydlig n
2 lata temu
Wszystko super 😁 polecam każdemu. Mega obsługa.
Mateusz Matys profile picture
Mateusz Matys
2 lata temu
Bardzo miłe i profesjonalne podejście
Polecam 💪
marzenia się spełniły
Fajna atrakcją i miły personel
Iza Frąckiewicz profile picture
Iza Frąckiewicz
2 lata temu
Instruktor miły wcale nas nie straszył że nie przeżyjemy , mega fajne przerzycie , bardzo polecam i chętnie wrócę
komi _qna profile picture
komi _qna
2 lata temu
Mega przeżycie super ludzie
Żałuję tylko jednego – że wcześniej nie spróbowałem tej adrenaliny przez strach przed wysokościami. Bardzo fajne miejsce, bardzo przyjemni i pomocni instruktorzy tam pracują. Nawet kiedy byłem już na górze i chciałem zjechać na dół, dzięki wielkiemu wsparciu instruktora udało mi się skoczyć. Dziękuję całemu zespołowi za to, że są otwarci na gości i cały czas pomagają pokonać strach.
Hopek profile picture
Hopek
2 lata temu
Bartosz Głowacz profile picture
Bartosz Głowacz
2 lata temu
Petarda ! Polecam każdemu
Mega przeżycie i emocje, bardzo polecam
Valentin Orlov profile picture
Valentin Orlov
2 lata temu
Serdecznie dziękuję za dobre emocje, bardzo mi się podobało. Bardzo dobrzy instruktorzy. Polecam każdemu!
Bardzo mi się podobało, instruktorzy to wspaniali ludzie 🥰🩷 niezapomniane emocje 🙂‍↕️
Patryk G profile picture
Patryk G
2 lata temu
Wizyta w Bungee Wrocław to obowiązek dla wszystkich miłośników zastrzyku adrenaliny, sympatyczna obsługa i niezapomniane przeżycia gwarantowane! Wielkie pozdrowienia dla @siemkasmieszek. Dzięki za dziś i do zobaczenia! :P
Ewa N profile picture
Ewa N
2 lata temu
Świetna atmosfera stworzona przez obsługę obiektu niweluje każdy ułamek stresu. Polecam bardzo serdecznie! Chętnie skorzystam ze skoku pewnie jeszcze nie raz 😎
Szymon Pawlicki profile picture
Szymon Pawlicki
2 lata temu
Zuzanna Walczak profile picture
Zuzanna Walczak
2 lata temu
Polecam! Przemiła obsługa😁
Super ekipa, szybko i sprawnie. Nieocenione wsparcie, zarówno na dole jak i przy skoku. Zdjęcia i film też ekstra. Polecam każdemu.
Mela Szpilska profile picture
Mela Szpilska
2 lata temu
Było super pomimo ogromnego strachu ❣️
Polecam każdemu i pozdrawiam instruktora Pana Jakuba ✨
Artur 84 profile picture
Artur 84
2 lata temu
Dzis z Katowic pojechalem z corka i zona niby do zoo,a okazalo sie ze kupily mi skok na 40 urodziny 😁 prezent mega tak samo jak instruktorzy 💪👍 polecam kazdemu,super obsługa 👍😎
ᜢ Avii profile picture
ᜢ Avii
2 lata temu
Beataa Szy profile picture
Beataa Szy
2 lata temu
Po 2dniach powtórka mega polecam
Rewelacja!!!🤩
Przeżycie nie do opisania.... po prostu bomba... Zajefajnieee.. Extra 👌😉😁
Karo Lina profile picture
Karo Lina
2 lata temu
Skok to było niesamowite przeżycie, które gorąco polecam! Profesjonalna i przyjazna obsługa sprawia, że czujesz się bezpiecznie od samego początku. niezapomniane doświadczenie pełne adrenaliny!
Wiktor profile picture
Wiktor
2 lata temu
Właśnie wróciłem do domu i emocje po skoku opadły. Klimat niesamowity, miła obsługa i masa adrenaliny :) polecam serdecznie!
Świetne przeżycie, polecam każdemu kto lubi adrenalinę. Instruktorzy profesjonalni, wytłumaczą wszystko. Napewno wrócę :)
Forex profile picture
Forex
2 lata temu
Git
Gorąco polecam 🫣🥰Chłopaki są prześmieszni😁 brawo, świetny support) Dają mi nadzieję, że uda mi się skakać 🤪Emocje nie do zniesienia, a adrenalina wysoka 😎 Polecam z całego serca!!!!!
Mateusz Olech profile picture
Mateusz Olech
2 lata temu
Polecam każdemu z lekiem wysokości 😄
Serhii Budiuhin profile picture
Serhii Budiuhin
2 lata temu
Milena Marlica profile picture
Milena Marlica
2 lata temu
Super przeżycie! Obsługa baaaardzo miła i wspierająca, dzięki czemu łatwiej jest przełamać się do skoku. Polecam z całego serca! ❤
Piorek profile picture
Piorek
2 lata temu
Świetne wrażenia, pozytywna ekipa. Mnóstwo zabawy i trochę strachu. Szczerze Polecam !

Ps. Pozdrawiamy Kubusia ;) Martyna i Hubert.
Ala Wasilewska profile picture
Ala Wasilewska
2 lata temu
Daniel Tychanski profile picture
Daniel Tychanski
2 lata temu
Zdecydowanie polecam 😅 emocje nie do opisania, miła atmosfera 😅 jeszcze się trzęsę 😅
Joanna Mazur profile picture
Joanna Mazur
2 lata temu
Mimo że to już byĺ 3 skok za każdym razem są mega
niezapomniane emocje chłopaki z obsługi bardzo pozytywni i przesympatyczni polecam każdemu i na pewno będzie 4..,5..skok , itd
Niezapomniane przeżycie, marzenie spełnione, lina nie pękła więc jak najbardziej polecam haha!!! 🩷
S00ICID3 profile picture
S00ICID3
2 lata temu
Super przeżycie, ekipa bardzo pozytywna! Z chęcią wrócę jeszcze kilka razy, tym razem ze znajomymi!!
Było super, dziękuję chłopakom za dobre i profesjonalne przygotowanie do mojego pierwszego skoku, wrażenia po skoku nie da się opisać słowami, trzeba to poczuć samemu. Na sto procent przyjdę ponownie!
Paweł profile picture
Paweł
2 lata temu
Świetna ekipa
dagmara madej profile picture
dagmara madej
2 lata temu
Super przeżycie, mega wsparcie ze strony obsługi, pełna profeska 👌Mimo ogromnego lęku wysokości udało mi się skoczyć odrazu. 10 letni syn również skoczył❤️
Polecam każdemu, kto potrzebuje udowodnienia sobie, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.
Teraz już wiem, że zrobię wszystko. Uwaga życie- teraz to wjeżdżam z buta!!
Jeszcze raz bardzo polecam i serdecznie dziękuję chłopaki. Postaram się wrócić do Was za rok🙈👌

P.s przydałoby się jednak wyposażyć w pieluchy duże rozmiary🙈😂
Super doświadczenie polecam !!!!!!!
Serdecznie polecam każdemu spróbować. Emocje niezapomniane. Dzisiaj skakałam z Moim chłopakiem i było mega. Instruktorzy bardzo pozytywni, powtórka gwarantowana jak emocje opadną haha. Pozdrawiam i naprawdę polecam nie bez powodu 5.0 na googlach!
Kacper profile picture
Kacper
2 lata temu
Super prezent na 18!
Świetne doświadczenie! Panowie bardzo starają się rozluźnić atmosferę. Polecam każdemu! Nie taki wilk straszny 😉
Justyna Justyna profile picture
Justyna Justyna
2 lata temu
Spełnienie marzeń!!! Przemili instruktorzy z fantastycznym poczuciem humoru, który łagodzi stres. Rozmowa podczas wjazdu, na górze i cenne wskazówki pomogły naprawdę szybko i sprawnie skoczyć. Niesamowite emocje, nie do opisania! Jeszcze to uczucie przezwyciężenia strachu! WARTO!!! Polecam całym sercem!!! Na pewno wrócę niebawem! :D
Przeżyłem także wszystko cool
Alina Krasota profile picture
Alina Krasota
2 lata temu
Było mega! Z chęcią wróciłabym jeszcze raz! Dziękuję za spełnienie mojego marzenia 🙌Instruktorzy są bardzo mili, teraz potrzebuję kontaktu pana instruktora 😅
Maja Sawicka profile picture
Maja Sawicka
2 lata temu
Super!!! To był mój niezapomniany prezent na 18. Fajna atmosfera i sympatyczni instruktorzy dzięki którym stres od razu mniejszy 👍🏻😃
Zuzanna Rybacka profile picture
Zuzanna Rybacka
2 lata temu
Super obsługa, gorąco polecam 😊
Patrycja Motyl profile picture
Patrycja Motyl
2 lata temu
Bardzo mili i zabawni Panowie. Marzenie spełnione, świetna zabawa i super atmosfera plus pomogli znaleźć kolczyk❤️😎
Roksana Romaniak profile picture
Roksana Romaniak
2 lata temu
Polecam
martyna profile picture
martyna
2 lata temu
Super miejsce na bungee, piękne widoki i na pewno niezapomniane przeżycie, myślę że jeszcze to powtórzę. Instruktorzy bardzo mili i fajnie wszystko wytłumaczyli
Wiki Choniawko profile picture
Wiki Choniawko
2 lata temu
Świetnee wrażenia🤪bardzooo cierpliwi instruktorzy!! Mega mili polecam miejsce
Bungee wygląda strasznie tylko gdy z niego nie skaczemy. Ekipa naprawdę spoko. Dobre podejście a za czym idzie skok bez najmniejszego zawahania.
Polecam wszystkim bardzoo, emocje nie do opisania 🤩 przede wszystkim super instruktorzy, mimo iż stres jest ogromny dzięki świetnemu podejściu intruktora udało się skoczyć. Bardzo dziękuję za super przygodę, i na pewno do zobaczenia! 🥰 🤸‍♀️
Sylwia Banda profile picture
Sylwia Banda
2 lata temu
Obiekt prowadzony przez mega sympatycznych, pomocnych i bardzo pozytywnych chłopaków. Nie ma żadnego elementu do którego można się przyczepić. Polecam każdemu! Na pewno do zobaczenia! 🥰
Klaudia G profile picture
Klaudia G
2 lata temu
Rewelacja! Super ludzie i atmosfera, polecam :)
Wiktoria Korgól profile picture
Wiktoria Korgól
2 lata temu
Polecam serdecznie, obsługa bardzo sympatyczna i roześmiana 😊
Świetna atmosfera, profesjonalnie podejście instruktorów polecam
Damian Maslanka profile picture
Damian Maslanka
2 lata temu
Super przeżycie, świetni instruktorzy. Polecam😉👌👍
Tatiana Ciesluk profile picture
Tatiana Ciesluk
2 lata temu
Polecam z całego serca, nawet jeżeli trochę się boisz, Pan instruktor bardzo miły i zawsze do pomocy. Także Polecam foto i filmik, jeszcze nie raz można przeżyć emocji oglądając!
Niesamowite przeżycie, super instruktorzy, świetna atmosfera, polecam każdemu, na pewno jeszcze to kiedyś powtórzę! 🫶🏻
Oskar profile picture
Oskar
2 lata temu
Mariusz J profile picture
Mariusz J
2 lata temu
Polecam,super atmosfera i super ekipa 😀
Z czystym sumieniem 5 gwiazdek ,pełen profesjonalizm,super instruktorzy ,niesamowite przeżycie,polecam👌
Karolina Rudnik profile picture
Karolina Rudnik
2 lata temu
Świetne doświadczenie, polecam każdemu kto ma okazję spróbować 🥰 Chłopaki dopilnowali by atmosfera była jak najlepsza, oraz żeby wszystko było bezpiecznie! Z całego serca polecamy!!!
Marcin Pieczonka profile picture
Marcin Pieczonka
2 lata temu
Niezapomnianie przeżycie
Bardzo polecam każdemu kto jeszcze nie skakał
Dana eM profile picture
Dana eM
2 lata temu
Gdyby można było dać więcej gwiazdek z całą pewnością bym dała!! 🤩 Instruktorzy z rewelacyjnym podejściem ❤️❤️ Profesjonalnie zadbają o Ciebie, o Twoje bezpieczeństwo także bez wahania odwiedź Bungee Wrocław i śmiało skacz 😍 Emocje gwarantowane, wspomnienia do końca życia! ❤️❤️ Polecam !!! 🥰
Pimpuś Plastuś profile picture
Pimpuś Plastuś
2 lata temu
Mega miejsce, super obsługa a emocje niezapomniane
Polecam!!!🔥🔥
Wojtek ktoś profile picture
Wojtek ktoś
2 lata temu
było super z chęciom zrobię to jeszcze raz z certyfikatorem
APG profile picture
APG
2 lata temu
Cudowne uczucie naprawdę polecam każdemu spróbować ,napewno nie ostatni raz zawitam w to miejsce
Oliwia Poprawa profile picture
Oliwia Poprawa
2 lata temu
Gorąco polecam, skok pierwsza klasa. Panowie też mili oraz cierpliwi🤗
filip_enduro profile picture
filip_enduro
2 lata temu
Obsługa w porządku ale nie jestem usatysfakcjonowany ponieważ liczyłem, że do domu będziemy wracać chociaż o jednego mniej 😕
Super przeżycie, fajni panowie. Polecam każdemu ☺️
Dostałem voucher na trzydzieste urodziny, naprawdę super przeżycie, duża adrenalina i niezapomniane wrażenia. Polecam wszystkim!
Profesjonalne podejście w mega luźnej atmosferze. Dzięki za solidny zastrzyk adrenaliny !
Ekstremalne doznania gwarantowane!
Weronika Pawlik profile picture
Weronika Pawlik
2 lata temu
Każdy choć raz w życiu powinien spróbować! Mega uczucie tak sobie skoczyć! Pięć gwiazdek również dla instruktorów! Bardzo sympatyczni i pozytywni ludzie, dbający o komfort skaczącego. No a nagranie ze skoku to najlepsza pamiątka ever! No i był to najlepszy prezent urodzinowy w moim życiu :D Jako certyfikowana wariatka na pewno jeszcze tu wrócę :) Polecam serdecznie wszystkim lubiącym adrenalinkę!
Albert Piskorz profile picture
Albert Piskorz
2 lata temu
Mega przeżycie ;)
Podziękowania dla obsługi i polecam każdemu kto może 👍
Pełna profeska, spoko chłopaki, poprowadzeni jak po sznurki oddaliśmy skok w tamdemie.
Bardzo polecam , wspaniałe doświadczenie, po samym skoku człowiek czuje się wolny i oczyszczony. Również super obsługa, Panowie bardzo mili i z humorem, przez co człowiek od razu mniej się stresuje hah. Najważniejsze , to wszystko dopilnowane i zrobione na ostatni guziczek, jak to się mówi. Jeszcze raz bardzo polecam, warto !!!
Estera Cymer profile picture
Estera Cymer
2 lata temu
Bardzo mi się podobało skok był niesamowity Serdecznie polecam z całego serduszka ☺️
Iguś Zieliński profile picture
Iguś Zieliński
2 lata temu
Agata Biełous profile picture
Agata Biełous
2 lata temu
Cudowne doświadczenie i niezapomniane chwile 🙂 Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam i do zobaczenia 😉
Mega doświadczenie i obsługa pozdro
michał foltyn profile picture
michał foltyn
2 lata temu
Świetne miejsce, kozacka obsługa noi oczywiście fajna zabawa. Polecam serdecznie
Amelia Kieryk profile picture
Amelia Kieryk
2 lata temu
Bardzo miła obsługa, widać że długo wykonują swoją pracę. Choć kolejka ciągnęła się przez 2 godziny to dobrze to wspominam. Miejsce godne polecenia, jeszcze kiedyś tu wrócę :>
Zajebiste doświadczenie polecam z całego serca ludziom z mocnymi nerwami
MR Szumny profile picture
MR Szumny
2 lata temu
Zajebiste emocje nie do opisania, jeszcze kiedyś wrócę wykonac skok sparty 😁
Michałek profile picture
Michałek
2 lata temu
Mega polecam! Super obsługa godna polecenia.
L S profile picture
L S
2 lata temu
Piotr Kołodziej profile picture
Piotr Kołodziej
2 lata temu
Mega świetne przeżycie obsługa rewelacja .
Justyna Urbanska profile picture
Justyna Urbanska
2 lata temu
Sug Maballs profile picture
Sug Maballs
2 lata temu
Skakałem w niedziele,było super fajnie i polecam bardzo
Jumigiusz profile picture
Jumigiusz
2 lata temu
Super widoki z góry, skok też super chętnie kiedyś powtórzę, polecam
Pierwszy raz skakałam trochę się stresowałam,ale była bardzo miła i przyjemna obsługa 🤗.Naprawdę polecam 👍.
Andrzej Langer profile picture
Andrzej Langer
2 lata temu
Super przeżycie , profesjonalna i dowcipna ekipa współpraca z nimi to czysta przyjemność pozdrowienia dla chłopaków z bungee Wrocław.
Nicole Matuszak profile picture
Nicole Matuszak
2 lata temu
Mega przeżycie, obsluga na totalnej essie🤙🤙
Pan Adam profile picture
Pan Adam
2 lata temu
Po dzisiejszym skoku wiem że warto polecić to miejsce. Miła i zabawna obsługa, w dodatku nie zapomniana przygoda. Pozdrawiam pana który musiał klękać hahaha
MANIACZEK profile picture
MANIACZEK
2 lata temu
Polecam mega ludzie, mega wrażenia. Pełna profesja .
Zajebista obsługa, super wrażenia naprawdę polecam. Będąc jeszcze we Wrocławiu napewno odwiedzę to miejsce.
Abraham 25 profile picture
Abraham 25
2 lata temu
Kinga Dziubak profile picture
Kinga Dziubak
2 lata temu
Mega przeżycie i bardzo fajni ludzie na miejscu! Polecam serdecznie! ❤️
Paulina Siwek profile picture
Paulina Siwek
2 lata temu
Super doświadczenie! Panowie też mega sympatyczni. Serdecznie każdemu polecam
Zajebista sprawa na prezent
yoomeenik profile picture
yoomeenik
2 lata temu
Próba samobójcza zakończona niepowodzeniem dzięki chłopakom, którzy mają niezawodny sprzęt i niesamowite podejście do klienta, nie zastanawiać się za długo na górze tylko skakać jak najszybciej, był to mój pierwszy skok, ale na pewno nie ostatni, serdecznie polecam!!!
Gercik profile picture
Gercik
2 lata temu
Super sprawa, fajna obsługa i fajna adrenalina, nigdzie nie mogę dostać takiej dawki. Jak dla mnie warte ceny, trzeba tego spróbować a ja jeszcze sprobuje skoczyć na inne sposoby żeby mieć inne wrażenia. Obsługa wyluzowana, serdeczna, pozdrawiam :D Gerard
Kuba Rossa profile picture
Kuba Rossa
2 lata temu
Polecam z całego serducha. Skakałem dziś, mega atmosfera i fajna ekipa! ♥️🫡
Zuzia Weinert profile picture
Zuzia Weinert
2 lata temu
Niesamowite przeżycie- polecam ogromnie na pierwszy skok bunjee, będę wracać na pewno! Cała drużyna jest mega, doświadczenie nie do pobicia 🤟
Jakub Rybak profile picture
Jakub Rybak
2 lata temu
Super ludzie mega adrenalina fajna sprawa polecam tam jechać warto takie coś przeżyć pamiętajcie życie mamy jedno 😁
ch ochlik profile picture
ch ochlik
2 lata temu
Genialna odskocznia od codzienności, instruktor pogodny, doświadczony. Człowiek po takim skoku czuje się jak nowonarodzony ;)
Konrad Cichoń profile picture
Konrad Cichoń
2 lata temu
Niebywała obsługa
Było w pytę, a obsługa zachęca do powrotu.
Dzięki i pozdrawiam 😁
Panowie mili, skok udany, niestety liny sprawne
Panowie mimo pogody pełni entuzjazmu, zadbali o dobrą atmosferę. Wszystko profesjonalnie wytłumaczone oraz przygotowane. Zdecydowanie polecam!
NAT4LA profile picture
NAT4LA
3 lata temu
Przemili, charyzmatyczni panowie z poczuciem humoru, wszystkie zasady skoku jasno wyjaśnili i sprawili że skok przyprawił mi mniej stresu niż się spodziewałam. Dzięki chłopaki! A chętnym polecam bardzo mocno! PS. nie przestraszcie się widokiem dźwigu, z którego będziecie skakać - nie uderzycie w niego głową ;) (lina jest puszczana znacznie dalej od dźwigu) Jeszcze raz polecam!
Anton Bielokon profile picture
Anton Bielokon
3 lata temu
Oskar Olszewski profile picture
Oskar Olszewski
3 lata temu
Doskonałe dla miłośników adrenaliny
Natalia profile picture
Natalia
3 lata temu
Kasia Rakowska profile picture
Kasia Rakowska
3 lata temu
Całość od początku do końca była naprawdę profesjonalna. Zrobiliśmy to jako para i było to wspaniałe doświadczenie. Gorąco polecam 😁
Skałowy profile picture
Skałowy
3 lata temu
M4RM0t3k profile picture
M4RM0t3k
3 lata temu
Nie polecam, admin konta mógłby się uspokoić, każdą negatywną opinię komentuję w następujący sposób: "Nie skakałeś u nas". Wiadomo, że jak komuś się nie spodobało to pewnie oznacza, że nie korzystał z waszych usług, bo tak przecież to działa.
Andrzej Łomża profile picture
Andrzej Łomża
3 lata temu
Natalia Biel profile picture
Natalia Biel
3 lata temu
Tego nigdy nie zapomnisz :))
Mega profesjonalne podejście, zajebiste przeżycie
Wojtas Wosz profile picture
Wojtas Wosz
3 lata temu
Zajebista zabawa, profesjonalna i miła obsługa ;)
KAMILA DOBISIAK profile picture
KAMILA DOBISIAK
3 lata temu
Świetna atmosfera;) super obsługa z dobrym podejście ;)nie samowite przeżycie polecam każdemu napewno jeszcze wrócę 😉😉😉😉
Iwa Iwa profile picture
Iwa Iwa
3 lata temu
Rewelacyjna obsługa i bezcenne wrazenia. Polecam!
Kamil Sidorski profile picture
Kamil Sidorski
3 lata temu
Miła obsługa, dużo emocji, pełna satysfakcja.
Patryk Klepacki profile picture
Patryk Klepacki
3 lata temu
Niezapomniane wrażenia i piękna pamiątka w postaci filmiku!
Patrycja Makuch profile picture
Patrycja Makuch
3 lata temu
Bardzo bardzo polecam skok w tym miejscu, uczucie nierealne, obsługa bardzo pomocna i wyrozumiała zważywszy na duzy stress i lęk. 🥺🫶🏻
Maria Kucharska profile picture
Maria Kucharska
3 lata temu
Super obsługa i mega zabawa - polecam warto.
Marcin Malon profile picture
Marcin Malon
3 lata temu
Skakałem pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Wrażenia niesamowite, a ekipa podkręca cały klimat skoku. Szczerze polecam każdemu kto się zastanawia.
Super sprawa, chłopacy mega w porządku podejście do skaczącego. Proszę mi załatwić wyższy dźwig bo ten trochę niski.
Pozdrawiam
Oliwer Siamro profile picture
Oliwer Siamro
3 lata temu
Przemiła obsługa, super chłopaki i oczywiście super przeżycie, polecanko🫡
Daniel Lolek profile picture
Daniel Lolek
3 lata temu
Konkretne obsługa; pomagają szybko przełamać strach i zdecydować się na skok. Zdecydowanie polecam poczuć tę niespotykaną nigdzie dawkę adrenaliny
Mateusz Zawada profile picture
Mateusz Zawada
3 lata temu
Bardzo fajny skok. Był stres przed skokiem i megaaaaa uczucie. Super!!! Polecam każdemu👍👍👍Dzięki za fajne zdjęcia i filmik.
przeżyłam
Ekstremalne doświadczenie. Nie żałuję i wiem, że będę chciał to powtórzyć! 😂 Polecam! 😁
Klaudia Ochab profile picture
Klaudia Ochab
3 lata temu
Coś niesamowitego!!! Zwłaszcza przy tak wesołej i pomocnej obsłudze! Polecam skok! Jeszcze raz dziękuję Kacper i Kevin!! Widzimy się za rok!
Super adrenalina i profesjonalna obsługa.
Dzięki Kevin i Kacper za organizacje
Julia Śmiertka profile picture
Julia Śmiertka
3 lata temu
polecam bardzo! :)
A I profile picture
A I
3 lata temu
Marek Nowak profile picture
Marek Nowak
3 lata temu
Byliśmy dziś ! Chłopaki maja super podejście i tworzą miłą atmosferę. Polecamy!
Bartek profile picture
Bartek
3 lata temu
Anton Kostin profile picture
Anton Kostin
3 lata temu
Marga Ritaaa profile picture
Marga Ritaaa
3 lata temu
Mój pierwszy skok, coś wspaniałego! Polecam każdemu! Panowie z obsługi wielkie gratki za podejście! Wszystko w miłej atmosferze, myślę że wrócę!
Wojtek Choina profile picture
Wojtek Choina
3 lata temu
Super obsługa super atmosfera polecam dla każdego 🔥🔥🔥
Mar tyna profile picture
Mar tyna
3 lata temu
Sandra Galik profile picture
Sandra Galik
3 lata temu
Polecam! Fantastyczne przeżycie! 🤩😊😁😁
Mikolaj Gora profile picture
Mikolaj Gora
3 lata temu
Petarda !
Niezapomniane emocje !!!
Kruk1994q profile picture
Kruk1994q
3 lata temu
Super polecam :D wszystko dobrze przygotowane , panorama na górze 😂 w dół lepiej nie patrzeć 😂
jdndm jdjd profile picture
jdndm jdjd
3 lata temu
Polecam !!!!!
Andrea profile picture
Andrea
3 lata temu
Radosław Bartl profile picture
Radosław Bartl
3 lata temu
Super przeżycie i profesjonalni instrukorzy, polecam 10/10
Super chłopaki, uczucia niesamowite
Polecam 😁
Ola Cierniak profile picture
Ola Cierniak
3 lata temu
misterja 7 profile picture
misterja 7
3 lata temu
polecam wszystkim, instruktor bardzo wyrozumiały, do pogadania i śmiania się, na pewno odwiedzę to miejsce jeszcze raz
Bardzo polecam!
Miłosz Hanas profile picture
Miłosz Hanas
3 lata temu
Skok pełen wrażeń i super obsługa :)
Jakub Izdebski profile picture
Jakub Izdebski
3 lata temu
Świetne miejsce, super chłopaki, polecam każdemu spróbować 😄
Konrad Sopata profile picture
Konrad Sopata
3 lata temu
Świetny zespół!
Gosia Karwacka profile picture
Gosia Karwacka
3 lata temu
Polecam serdecznie, super ekipa i niezapomniane przeżycie ✌️😝
Filip Matuszak profile picture
Filip Matuszak
3 lata temu
Super obsługa, dziękujemy Panowie za przeżycie na całe życie :)
Mariusz Auguscik profile picture
Mariusz Auguscik
3 lata temu
Było super
Al Dzi profile picture
Al Dzi
3 lata temu
Ekipa sprawnie, szybko ale też z humorem przygotowuje do skoku. Widok z góry robi wrażenie, a skok to super przeżycie! Bardzo polecamy :)
Bardzo fajna atrakcja jeżeli lubisz adrenalinę, super ekipa , super widok z góry
Łukasz Gałka profile picture
Łukasz Gałka
3 lata temu
Dobra obsługa.mocne wrażeń miejsce
Personel bardzo miły, do każdego klienta podchodzą indywidualnie można sobie pożartować z obsługą. Skok z bardzo dużym wrażeniem za te pieniądze naprawdę warto, polecam dokupić sobie opcje ze zdjęciami, jest ich dużo do wyboru przy wywoływaniu. Podczas skoku nie czuć szarpnięcia jest to bardzo delikatne spowolnienie które ledwo czuć. Pozdrawiam pana który powiedział mi o 9-latku :)
Maja Januszewska profile picture
Maja Januszewska
3 lata temu
Wrażenia mega! Pozdrawiam Pana ładnego, który myślał, że mnie przestraszy 🤟😜
Destroyer18pl profile picture
Destroyer18pl
3 lata temu
Zajebiste uczucie instruktorzy mega spoko nie stresują wręcz przeciwnie ich wskazówki zachęcają do rzucenia się z platformy mega pozytyw jak najbardziej polecam 😁
Mariusz Hit profile picture
Mariusz Hit
3 lata temu
Super wrażenia
Dawid Piotrowski profile picture
Dawid Piotrowski
3 lata temu
Odbyłem skok, emocje były. Ale czy to wszystko jest warte ok. 300 zł?! Uważam, że cena jest za wysoka, stąd uprzedam odpowiedź właściciela odnoście 4 a nie 5 gwiazd.
Michał Wojek profile picture
Michał Wojek
3 lata temu
Dawid J profile picture
Dawid J
3 lata temu
Piotr Kutkowski profile picture
Piotr Kutkowski
3 lata temu
Jakub Olik profile picture
Jakub Olik
3 lata temu
super atrakcja i swietni pracownicy. sa bardzo mili i sie nie patyczkuja. na pewno jeszcze odwiedze to miejsce
Było fantastycznie! Mega atmosfera i świetni instruktorzy
Julia Bednarczyk profile picture
Julia Bednarczyk
3 lata temu
Polecam serdecznie! Ekipa z luźnym podejściem, wjeżdża się i skacze z uśmiechem na buzi :)
Dominika Batog profile picture
Dominika Batog
3 lata temu
Polecam, przeżycie 10/10, ekipa chłopaków też świetna i zabawna, a loczek jest bardzo przystojny 😽
Rafał Stawarz profile picture
Rafał Stawarz
3 lata temu
Niesamowite przeżycie, świetna obsługa (poczucie humoru dodające otuchy) świetny prezent na Dzień Chłopaka
Ola Zielewska profile picture
Ola Zielewska
3 lata temu
Super obsługa, chłopaki tworzą mega zabawną i luźną atmosferę. Skakaliśmy z chłopakiem w tandemie i polecamy każdemu! :)
Michal S profile picture
Michal S
3 lata temu
Najlepiej spędzone SEKUND PIĘĆ ever! Wrażenia niesamowite! Trochę od ekipy waliło bimbrem xD ale udało się przeżyć ;-) .... a tak zupełnie na poważnie - wspaniali ludzie z pasją i doświadczeniem!! Jeśli się wahasz - przestań, odwiedź, skocz! Już wiem dlaczego ludzie wracają w to miejsce :))))
klifster profile picture
klifster
3 lata temu
Wczoraj skakałem i polecam każdemu z całego serca! Przeżycie niesamowite! Instruktorzy bardzo profesjonalni, z mega podejściem do klienta, a wszystko było dopięte na ostatni guzik! Na pewno skoczę u was jeszcze raz!
oxwk_ profile picture
oxwk_
3 lata temu
bardzo polecam, przemili instruktorzy, niezapomniane wrazenia!!✌️
Super skok
Polecam
Natalia Nowak profile picture
Natalia Nowak
3 lata temu
🔥🔥🔥🔥 mega wrażenia mega przeżycie polecam było świetnie ! Super atmosfera super widoki😅 jeszcze więcej emocji ! Napewno wrócę 😎
Piotr Banach profile picture
Piotr Banach
3 lata temu
Gorąco polecam skok …przełamałam swoje lęki …. Ekipa najlepsza na świecie , , dzięki Panu który był ze mną w ogóle skoczyłam 😆
Krystyna Ż profile picture
Krystyna Ż
3 lata temu
Dla mnie mega przeżycie. Obsługa wspaniała, profesjonalna i z poczuciem humoru, dzięki czemu zestresowany skoczek rozluźnia się. A skok... no cóż trzeba to przeżyć. Mam nadzieję, że wrócę tam jeszcze.
Wszystko i Nic profile picture
Wszystko i Nic
3 lata temu
Mega przeżycie
Nie polecam długo myśleć najlepiej wjechać i skoczyć coś co warto przeżyć
Dorota profile picture
Dorota
3 lata temu
Szybko, sprawnie i profesjonalnie
Super atmosfera dzięki chłopakom, którzy tam pracują 😁
Hania Ciszewska profile picture
Hania Ciszewska
3 lata temu
mega mila obsluga, mysle że bez ich nastawienia nie dalabym rady skoczyc, przezycie STRASZNE ale po fakcie sie tylko cieszysz
miła obsługa, zagadują, żeby się nie stresować, skok na bungee to super doświadczenie i w tym miejscu był piękny widok na Wrocław
Edi Edzia profile picture
Edi Edzia
3 lata temu
Zarąbiste miejsce. Meeega. Bardzo polecam 🫶 Super obsługa 😊 Od zawsze chciałam skoczyć i w końcu się udało. Na jednym skoku nie koniec na pewno 🥳
Wspaniała atmosfera wprowadzona przez instruktorów! Polecam to miejsce każdemu 😊
Piotr Białucha profile picture
Piotr Białucha
3 lata temu
Lina się nie urwała, a siatkówka się nie odkleiła!
agnieszka dudek profile picture
agnieszka dudek
3 lata temu
Rewelacja.
Serdecznie polecam.
Young Burger profile picture
Young Burger
3 lata temu
Klaudia F profile picture
Klaudia F
3 lata temu
Emocje jak na grzybach!
Warto spróbować
Tomasz Opala profile picture
Tomasz Opala
3 lata temu
Kalina Kukawska profile picture
Kalina Kukawska
3 lata temu
Bardzo miła obsługa fajny skok polecam 🙂
Pełna profeska, chłopaki z poczuciem humoru potrafili wkręcić w klimat skoku. Ponadto w prosty i jasny sposób wytłumaczyli jak należy oddać skok i co robić aby się tak nie stresować. Polecam!!!
Mateusz Malec profile picture
Mateusz Malec
3 lata temu
Polecam każdemu,ekipa fajna szkoda że tak krótko się leciało hehe 🤪🤪
Dagmara profile picture
Dagmara
3 lata temu
Bardzo polecam. Super emocje. Wszystko poszło sprawnie, szybko i bez stresu. Panowie z obsługi bardzo mili, aż chce się wracać!
Mega ekipa! Polecam każdemu!
Polecam. Można się zrelaksować.
Wspaniałe przeżycie! Instruktorzy byli nie tylko profesjonalni, ale także doskonale wiedzieli, jak dodać ten niezapomniany dreszczyk emocji. Polecam i na pewno wrócę
Ciapak Vlog profile picture
Ciapak Vlog
3 lata temu
Polecam
Fajne miejsce, profesjonalna obsługa, mega przeżycia. Gorąco polecam 😉
mega zajebista i profesjonalna obsługa, pozdro Daniel
Polecam.
Mateusz Mateusz profile picture
Mateusz Mateusz
3 lata temu
Git było
Neo Regis profile picture
Neo Regis
3 lata temu
Super sprawa. Niesamowite wrażenia i adrenalina przy pierwszym skoku. Obsługa cierpliwa i profesjonalna.
Patryk Kłak profile picture
Patryk Kłak
3 lata temu
Chłopaki robią fajny klimacik, polecam 👌
R3zuX profile picture
R3zuX
3 lata temu
Trochę strachu, ale znacznie więcej adrenaliny ;D Polecam każdemu kto szuka większych wrażeń ;D
Oliwia Nastałek profile picture
Oliwia Nastałek
3 lata temu
Niezapomniane przeżycie, widoki z góry rewelacja, a obsługa na najwyższym poziomie, chłopaki robią dobrą robotę!
Ariel Ariel profile picture
Ariel Ariel
3 lata temu
kubz0n profile picture
kubz0n
3 lata temu
aniamaksi profile picture
aniamaksi
3 lata temu
Zajebiste doświadczenie, bardzo polecam, świetnie ludzie, super atmosfera. Warte swojej ceny
mega fajnie
Michał profile picture
Michał
3 lata temu
Przyleciałem samolotem do Wrocławia z Gdańska i.
I powiem tak warto było wydać tyle kasy .
Bo instruktor zrobił mega robotę sam oddałem skok .
Wielki szacunek dla niego .
Fakt w Gdańsku jest 90 m a tu 70 m warto było.
Pozdrawiam 🤜🤛
Adrian -PL profile picture
Adrian -PL
3 lata temu
Super podejście instruktorów i mega pozytywne przeżycie
Kamila Stachera profile picture
Kamila Stachera
3 lata temu
Super miejsce, super ludzie, niezapomniane emocje, na pewno tu wrócę 😊
Jak To Wiewiór profile picture
Jak To Wiewiór
3 lata temu
Napewno niezapomniane przeżycie. Dodatkowo atmosfera na miejscu zajebista.
Julia Madeła profile picture
Julia Madeła
3 lata temu
Obsługa i atmosfera super!
Piękne widoki są z góry ;))
Marta Wałęsa profile picture
Marta Wałęsa
3 lata temu
Zajebiste miejsce, mega polecam wszystkim lubiącym adrenalinę lub chcącym przełamać swój strach! Panów też serdecznie polecam, znają się na robocie i zapewniają super atmosferę!
Klaudia Frąc profile picture
Klaudia Frąc
3 lata temu
Super, bardzo mi się podobało i świetni ludzie.
Michał Gul profile picture
Michał Gul
3 lata temu
Zajebista wrażenia skakałem pierwszy raz, obsługa bardzo miła i w porządku. Polecam bardzo serdecznie.
Super atmosfera i genialni instruktorzy. Polecam😁👌
Pan Phill profile picture
Pan Phill
3 lata temu
Super przygoda, przynajmniej raz w życiu trzeba coś takiego przeżyć
Genialne miejsce na oddanie skoku!!!
Instruktorzy świetnie podkręcają atmosferę skoku przez co jeszcze mocniej odczuwalna adrenalina. Niezapomniane przeżycie!💥💥💥
Świetnia sprawa. Kacper i Kuba świetnie nami się zajęli dokładając wszelkich starań byśmy mieli radochę z tak prostej sprawy. Dzięki panowie świetna sprawa 🔥
Wrażenia niesamowite polecam wszystkim fanatykom adrenaliny
Dominik Wnuk profile picture
Dominik Wnuk
3 lata temu
Mega mocne przeżycie, całkowicie bezpieczne ze strony równie mega profesjonalnej ekipy z obsługi.
Bardzo pozytywna załoga i skok super sprawa dla osób lubiących adrenalinę :D
Artur Klimczuk profile picture
Artur Klimczuk
3 lata temu
Bardzo miła ekipa polecam.
Guzii profile picture
Guzii
3 lata temu
Idealne miejsce dla osób głodnych adrenaliny chcących przełamać swoje lęki i bariery psychiczne.bardzo fajne widoki i dobre przeżycie polecam
VIPchola profile picture
VIPchola
3 lata temu
Bardzo, bardzo fajne, szalone emocje, plus jedno marzenie w skarbonce🙌🙌🙌❤️
Piotr Pawłowski profile picture
Piotr Pawłowski
3 lata temu
Ekipa 100 procent profesional 👍 polecam wszystkim
tesla. 1992 profile picture
tesla. 1992
3 lata temu
Zajebista adrenalinka ;) spoko ekipa. Polecam na 100
Honorata Kleszcz profile picture
Honorata Kleszcz
3 lata temu
Super miejsce 🥰 atmosfera zajebista POLECAM !!
Julia Bratek profile picture
Julia Bratek
3 lata temu
Jeśli chcesz skoczyć na bungee ? To koniecznie wpadnij właśnie do Wrocławia! Super instruktorzy , mają bardzo dobre podejście do skoczka , a przy tym można się pośmiać! Pooolecam 😇❤️
Bardzo fajnie mega ładne zdjęcia i super zabawa mega polecam jak ktoś chce się rozerwać
Oskar Górski profile picture
Oskar Górski
3 lata temu
Wrażenia bezcenne ☺️ Świetny, otwarty i miły personel. Wytłumaczą, pożartują - napewno tam wrócimy 👌
Sylwia Ślisz profile picture
Sylwia Ślisz
3 lata temu
Super obsługa, super profesjonalnie, bezpiecznie i miło. Wrócimy. Pozdrawiamy.
Justyna Ginc profile picture
Justyna Ginc
3 lata temu
Niesamowite przeżycie, ekipa bungee Wrocław niezwykle miła i pomocna. Bardzo polecam!
Xers profile picture
Xers
3 lata temu
Super ludzie. Super przeżycie. Super polecam;D
Łukasz Koziol profile picture
Łukasz Koziol
3 lata temu
marchewa281 profile picture
marchewa281
3 lata temu
Miła obsługa
Najlepsza przygoda jaką mogliśmy przeżyć, bardzo polecamy 🫶🏻 Przemiła obsługa, profesjonalne przygotowanie jak i przekazanie nam wszystkich najważniejszych informacji. Na pewno wrócimy - Justyna i Kacper 🙆🏻‍♀️
Oliwia Mitura profile picture
Oliwia Mitura
3 lata temu
Bardzo miła i cierpliwa obsługa, profesjonalne podejście do każdego klienta. Polecam to miejsce każdemu 😊
Paulina profile picture
Paulina
3 lata temu
Niesamowite wrażenie i wspomnienia! Widoki z góry robią wrażenie, adrenalina 10/10. Polecam każdemu🤩
Pawel Wieloch profile picture
Pawel Wieloch
3 lata temu
Amba Fatima mega!
sekay; profile picture
sekay;
3 lata temu
Profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta, super przeżycie, polecam każdemu :)
Emilia Malec profile picture
Emilia Malec
3 lata temu
Przesympatyczna i profesjonalna obsługa, niezapomniane przeżycie.
Polecam serdecznie!
nikola kalkowska profile picture
nikola kalkowska
3 lata temu
Pomysł na niebanalny prezent dla każdego miłośnika adrenaliny, polecam serdecznie🥰
Tym bardziej, że atmosfera i obsługa na 5+🩷
BlackHunter profile picture
BlackHunter
3 lata temu
Niesamowite wrażenie polecam każdemu, super atmosfera, świetna obsługa i świetne widoki z góry 😁💪
Fantastyczne miejsce, świetni instruktorzy!
Z nimi wysokość nie jest taką straszną !
Polecam że szczerego serca!
robert roberto profile picture
robert roberto
3 lata temu
Bardzo polecam, pełna profeska i niezapomniane wrażenia! Pozdrawiam i do następnego :)
Mako Kkkk profile picture
Mako Kkkk
3 lata temu
Miła obsługa. Podczas skoku dają mega wsparcie polecam każdemu odważyć się na takie coś. Wszystko bezpiecznie i super podejście do skaczącego!
polecam bardzo, emocje niesamowite!!!
Wiedun profile picture
Wiedun
3 lata temu
Marta Majda profile picture
Marta Majda
3 lata temu
Wszystko super, polecam spróbować! 🤩
Michał Złoty profile picture
Michał Złoty
3 lata temu
Polecam serdecznie ekipa zajmująca się obsługą jest ekstra
Aderg xd (Aderg) profile picture
Aderg xd (Aderg)
3 lata temu
Fajny skok, wszystko bez problemów
Kuba Sobczak profile picture
Kuba Sobczak
3 lata temu
luksus
Daria Dudziak profile picture
Daria Dudziak
3 lata temu
Polecam z całego serducha ❤️ Chłopaki na 🥇🥇❤️
wszystko superowo, bardzo mili instruktorzy!
Oskar profile picture
Oskar
3 lata temu
Polecam. Guma nie pękła to już sukces, kadra wyszkolona i pozytywna.
Kacper Maj profile picture
Kacper Maj
3 lata temu
Bardzo miła obsługa, fajnie było
Piękne widoki, super ekipa instruktorów, potężny zastrzyk adrenaliny! Gorąco polecam 💪🔥
freszu profile picture
freszu
3 lata temu
Nie takie straszę
Łukasz Siwek profile picture
Łukasz Siwek
3 lata temu
Dawid Gerot profile picture
Dawid Gerot
3 lata temu
Niesamowite wrażenia i super obsługa
Chłopaki wprowadzają fajną atmosferę.
Adrenalina ogromna podczas skoku. Polecam się tam wybrać bo naprawdę warto🤩🔥
Dorota Pater profile picture
Dorota Pater
3 lata temu
Wspaniałe przeżycie 🥰🤩
Super miejsce i super pracownicy. Polecam serdecznie ❤️
Maja Jóźków profile picture
Maja Jóźków
3 lata temu
super wyluzowani goscie z obslugi, fajnie rozluzniaja atmosfere przed skokiem, polecanko!!!
Bartosz Żyrek profile picture
Bartosz Żyrek
3 lata temu
👍🏻
Darecki Dariusz profile picture
Darecki Dariusz
3 lata temu
Bardzo pozytywni ludzie i fajne przeżycie , polecam !
Rysiu Grega profile picture
Rysiu Grega
3 lata temu
Super. Polecam
Martyna M profile picture
Martyna M
3 lata temu
Kinga Grzyb profile picture
Kinga Grzyb
3 lata temu
Polecam z całego serca, pracownicy z poczuciem humoru którzy potrafią rozbawić
Natalia Kierat profile picture
Natalia Kierat
3 lata temu
Mega doświadczenie. Pracownicy z dobrym poczuciem humoru🤩🤩
Mental profile picture
Mental
3 lata temu
Ogólnie cudowna atrakcją dałbym 5 gwiazdek gdyby nie to ze podczas skoku urwała mi się lina i umarłem więc niestety tylko 4 gwiazdki, ale nie żałuję, powtórzył bym to jeszcze raz gdybym żył
Zbych Antosiak profile picture
Zbych Antosiak
3 lata temu
Patryk profile picture
Patryk
3 lata temu
Najlepszy skok* mojego życia!
Jakub Zwierz profile picture
Jakub Zwierz
3 lata temu
Super obsługa i wrażenia, polecam każdemu!
Paulina Szlęg profile picture
Paulina Szlęg
3 lata temu
Niesamowite wrażenie i wspomnienia! Widoki z góry robią wrażenie, adrenalina 10/10 ale chłopaki na miejscu wprowadzają tak świetną atmosferę, że mimo tego stresu mam ochotę na więcej bo naprawdę warto to zrobić! Pozdrowienia dla mega fajnych chłopaków od dziewczyn z Wałbrzycha 🤣❤️ do następnego 🫡
Yevhen Korshun profile picture
Yevhen Korshun
3 lata temu
Mega Pozytywni Ludzie, pełen profesjonalizm i podejście do klienta.
Polecam bo to naprawdę najlepiej wydane 300 w życiu.
Vernes profile picture
Vernes
3 lata temu
Mega przeżycie, piękne widoki, świetna ekipa, czego chcieć więcej. Polecam każdemu 😁😁😁
Mi chU profile picture
Mi chU
3 lata temu
Polecam!! Super ekipa fajna atmosfera i wspaniała przygoda!! 🦸‍♂️
Bartosz Zamiar profile picture
Bartosz Zamiar
3 lata temu
Mega miejsce i super ekipa obsługująca ta atrakcje. Pełen profesjonalizm
Kamil Kamil profile picture
Kamil Kamil
3 lata temu
Chłopaki robią dobrą robotę wesoło zabawnie polecam czysta przyjemność.
Wrócę jeszcze nie raz
Wiktoria Hagner profile picture
Wiktoria Hagner
3 lata temu
Bardzo polecam. Przemili i zabawni instruktorzy. Świetne doświadczenie. Polecam wszystkim :)
Świetna, profesjonalna obsługa. Mnóstwo wrażeń, na pewno będę powtarzał skok wielokrotnie :) Polecam :)
przemek pokrzyk profile picture
przemek pokrzyk
3 lata temu
Mega fajna atmosfera i przeżycie, polecam każdemu!
szymonPL profile picture
szymonPL
3 lata temu
Wrażenia nie do zapomnienia
rBiniszkiewicz profile picture
rBiniszkiewicz
3 lata temu
malinova92 mmm profile picture
malinova92 mmm
3 lata temu
Paweł Komar profile picture
Paweł Komar
3 lata temu
Król Albani profile picture
Król Albani
3 lata temu
Fajna zabawa, na pewno tu wrócę polecam
Było w pyte, polecam każdemu
Maciej Lizak profile picture
Maciej Lizak
3 lata temu
Świeżo po skoku, każdemu polecam
wox wox profile picture
wox wox
3 lata temu
Polecam spróbować
Gabriela Haczyk profile picture
Gabriela Haczyk
3 lata temu
Profesjonalna obsługa,polecam 😁😁
Lena profile picture
Lena
3 lata temu
Polecam z całego serca! Świetni instruktorzy. Ratują dobrym słowem i pogawędką na rozluźnienie tuz przed samym skokiem 😆 Cuuudowne przeżycie, które z pewnością powtórzę 😇
Asia Sobera profile picture
Asia Sobera
3 lata temu
Polecam!! Super obsługa, sprawnie idzie fantastyczna zabawa !!
Daniel Chmielak profile picture
Daniel Chmielak
3 lata temu
Super doświadczenie :)
Polecam
Izabella Bury profile picture
Izabella Bury
3 lata temu
Sprawna, profesjonalna, a do tego bardzo sympatyczna obsługa :)
Super miejsce, zapewniające sporą dawkę adrenaliny i niezapomnianych przeżyć.
SotroX profile picture
SotroX
3 lata temu
Polecam bardzo serdecznie, super obsługa i niezapomniane emocje! 😁
Mateusz Serafin profile picture
Mateusz Serafin
3 lata temu
Magda M profile picture
Magda M
3 lata temu
Polecam ! :) Bardzo przyjemna atmosfera i nastawienie pomimo stresu :) Wszystko odpowiednio zabezpieczone -> 3, 2, 1 Bungee :) Może kiedyś uda się na główkę :D Teraz po prostu wyszłam :D
Klaudia Łaszcz profile picture
Klaudia Łaszcz
3 lata temu
Niesamowite przeżycie, fajna ekipa instruktorów na pewno nie jest to mój ostatni raz ze skakaniem na bungee. Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera, bardzo fajne miejsce do oddania skoku na bungee!
kamcia251 profile picture
kamcia251
3 lata temu
Panowie są bardzo mili i śmieszni . Bardzo fajna atmosfera . Skok był dla mnie przerażający i byłam pewna ze nie skoczę . Natomiast Pan na gorze mnie uspokoił i ostatecznie skoczyłam . Bałam się jak nigdy w życiu ale mega fajne przeżycie 🔥 mega polecam
Majkel s profile picture
Majkel s
3 lata temu
Świetne Bungee, profesjonalni instruktorzy
mulciak profile picture
mulciak
3 lata temu
Super wrażenia fajna ekipa
monek profile picture
monek
3 lata temu
Marta profile picture
Marta
3 lata temu
super ekstra
Po Prostu Hanka profile picture
Po Prostu Hanka
3 lata temu
Bardzo fajne przeżycie. Polecam każdemu kto szuka mocnych wrażeń. Profesjonalne podejście do klienta.
Super doświadczenie! Obsługa profesjonalna i na luzie :) jutro przychodzimy na drugi skok
Nadia profile picture
Nadia
3 lata temu
Polecam! bardzo miła obsługa! 😊
Kinga Karpiel profile picture
Kinga Karpiel
3 lata temu
Przemiła obsługa i atmosfera ! Polecam z czystym sumieniem. Emocje niesamowite !
METIN2RIP2009 profile picture
METIN2RIP2009
3 lata temu
Dostałem w prezencie, przeżyłem i to mega mnie ożywiło polecam🥃
Moto Świry profile picture
Moto Świry
3 lata temu
klimaska profile picture
klimaska
3 lata temu
polecam z całego serca! świetna obsługa, świetne widoki i dużo adrenaliny!!!
Ilona Lewkowicz profile picture
Ilona Lewkowicz
3 lata temu
Super miejsce i mili instruktorzy!
Raazero profile picture
Raazero
3 lata temu
Wszystko fajnie, bez kolejek. Szybki instruktaż i skok. Polecam z całego serca 😄
Siwy Trump profile picture
Siwy Trump
3 lata temu
Mega polecam, Świetne przeżycie
K profile picture
K
3 lata temu
novy2409 profile picture
novy2409
3 lata temu
Martyna Kacprzak profile picture
Martyna Kacprzak
3 lata temu
Miła obsługa. Ciekawe przeżycie
Operator CWN profile picture
Operator CWN
3 lata temu
Mega polecam.
Bardzo mi się wszystko podobało, instruktorzy pracują bardzo dobrze zorganizowani, wszystko jest na najwyższym poziomie. specjalne podziękowania dla instruktora za właściwe słowa i postawę przed skokiem.
Secker profile picture
Secker
3 lata temu
Jake OP profile picture
Jake OP
3 lata temu
Niesamowite przeżycie :D
J S (Yo-Hanna!) profile picture
J S (Yo-Hanna!)
3 lata temu
Skok na bungee to nie tylko adrenalina, to też doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz sprawdzić, czy twoje krzyki dźwięczą równie epicko jak w filmach! To naprawdę fantastyczna przygoda, która sprawia, że twoje włosy stają dęba (dosłownie). I co najlepsze, pracownicy byli super! Pewnie zasmakowali w upadaniu ze mną w myślach... Ale serio, świetnie się nade mną znęcali, a potem zagrzewali do skoku. Dzięki nim nawet koziołki na trampolinie wydają się nudne. 10/10, polecam, jeśli chcesz sprawdzić, czy twoje krzyki są wystarczająco głośne, by obudzić kosmitów!
Szybko i bezboleśnie, super atmosfera
kopaxki profile picture
kopaxki
3 lata temu
Lekki strach przez chwilę a potem sama radość i satysfakcja polecam !
Bungee Wrocław to najlepsze miejsce na pierwszy skok na bungee. Profesjonalna obsługa z niesamowitym poczuciem humoru, niecodzienne widoki i po prostu czysty fun. Mam nadzieję do zobaczenia, może następnym razem skok tyłem😉
Skok oddany pierwszy raz w życiu, więc towarzyszył mu ogromny stres. Do końca nie wiedziałem, czy jestem w stanie skoczyć. Jednak rozmowa z instruktorem zachowującym pełen profesjonalizm, jednocześnie z umiejętnością rozluźnienia atmosfery ułatwiła skok. Pozostanie super wspomnienie, a także zdjęcia i film (polecam te opcje). Wielkie dzięki dla całej ekipy, a niezdecydowanym polecam to miejsce!
Ola M profile picture
Ola M
3 lata temu
Wspaniali ludzie, cudowne widoki i niepowtarzalna dawka emocji czynią to miejsce wyjątkowym. Pierwszy raz skakałam na bungee, ale dzięki przyjaznej obsłudze od samego początku czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Wykupiłam opcje ze zdjęciem oraz filmem i muszę stwierdzić, że wyszło przepięknie - niesamowita pamiątka. Dzięki wielkie i polecam każdemu, kto chce przeżyć niezapomnianą przygodę!
Monika Murawska profile picture
Monika Murawska
3 lata temu
Świetne miejsce na spełnienie marzeń! Mega obsługa, duży zastrzyk adrenaliny... chce sie skakać ponownie 😁 Polecam wszystkim
PS but znaleziony w parku 🙊🤣
Cyprian C profile picture
Cyprian C
3 lata temu
Idealne miejsce dla osób głodnych adrenaliny chcących przełamać swoje lęki i bariery psychiczne. Przy okazji można podziwiać widok na Wrocław z 70 metrów. Bez wątpienia jest to przeżycie zapadające w pamięci na bardzo długo.
Sebastian Filip profile picture
Sebastian Filip
3 lata temu
Super podejście instruktorów , fajne wspomnienie myśle ze jeszcze będą jakieś skoki przy okazji. Nie ma obaw jak saperzy mylą się raz , maja poczucie humoru i dystans do wykonywanej pracy w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pozdrawiam bungee Wro 👍
Natalia Kuźniak profile picture
Natalia Kuźniak
3 lata temu
Niezapomniane przeżycie, świetna, luźna atmosfera, super instruktor ^^, marzenie spełnione✅; najlepszy prezent urodzinowy ever, bez wahania polecam każdemu z całego ❤️!
Anna Jończyk profile picture
Anna Jończyk
3 lata temu
Wrócę skoczyć tyłem ✌️🤣
Po miłej pogawędce spokojnie można było spadać na dół. Dobra robota. Polecam każdemu kto się jeszcze nie zdecydował 🍒
Niesamowite przeżycie, profesjonalni, bardzo mili i zabawni instruktorzy, na koniec otrzymuje się certyfikat i zniżkę na następny lot. Bardzo polecam❤️
monkry profile picture
monkry
3 lata temu
Polecam z całego serduszka, niesamowite wrażenia, przepiękne widoki i niezapomniane emocje!! ❤️Panowie rozmową rozładowują stres,z nimi skoczyłabym jeszcze raz bez obaw 😊😍😁
Jesteście super! Dziękujemy za pełną profeske! Skok udany wrażenia niezapomniane ;)
Kolya Marchuk profile picture
Kolya Marchuk
3 lata temu
Niesamowite, ekipa z podejściem i dobrym humorem, bardzo polecam :)
Ps.
Skok 11/10, tylko nie patrz w dół
TheAkke profile picture
TheAkke
3 lata temu
Profesjonalna obsługa i świetna atmosfera.
Polecam wszystkim! Kolejne marzenie zostało spełnione. Dzięki Bungee Wrocław!
Do skoku przymierzałem się od dawna, dostałem voucher od narzeczonej na urodziny, skoczyliśmy razem i coś niesamowitego, niezapomniane emocje, mega dawka adrenaliny, obsługa bardzo profesjonalna w żadnym momencie nie przeszło Nam przez myśl, że coś może pójść nie tak ! Z czystym sumieniem serdecznie polecamy, myślę że my na pewno jeszcze skorzystamy ;)
Niesamowita przygoda, chłopaki z mega poczuciem humoru i super podejściem. Córka ani na moment się nie zawahała,dzięki luźnej i swobodnej atmosferze :) Doświadczenie i przeżycie super, szczególnie jak juz jest się na ziemi 🤩
Bardzo polecamy i może jeszcze się spotkamy 😁
Paweł Kotula profile picture
Paweł Kotula
3 lata temu
Jak najbardziej zasłużone 5*
Profeska i tyle. Cena moim zdaniem przystępna. Jakość najwyższa.
Polecam!
Profesjonalna obsługa i świetna atmosfera. Czułam się bardzo zaopiekowana wykonując skok. Instruktor świetnie wyjaśnił przebieg skoku oraz odpowiedział na wszystkie pytania.
Polecam wszystkim! Kolejne marzenie zostało spełnione.

Dzięki Bungee Wrocław!
Miejsce dobrze usytuowane, z miejscem parkingowym. Bezpieczna forma zrealizowania marzenia ☺ Można za dodatkową opłatą utrwalić skok na fotce lub nagrać filmik. Polecam!!!
Mega!!! Gorąco polecam. Mila obsługa, chłopaki wiedzą co robią, oczywiście nie bez żartów) adekwatna cena i spoko miejsce.
Natusia profile picture
Natusia
4 lata temu
Bardzo fajnie przeżycie , pierwszy skok z takiej wysokości , bardzie fajnie. Ludzie na miejscu bardzo uprzejmi. Cała procedura trwała kilka min. Ubranie się , wjechanie na górę , zobaczenie z góry miasta i 3,2,1 i skok 🙈 lekki stresik był ale poszłam bym drugi raz !
Polecam !!🤍
Wiktor Wektor profile picture
Wiktor Wektor
4 lata temu
Jaaa pierd************le.

Kuuu**************aaaaa.

Jako mieszkaniec osiedla obok słyszę te wykrzykiwane słowa kilka razy dziennie. Chociaż bardziej pasowałoby określenie darcie ryja. Rozumiem, że skok na bungee wyzwala emocje, ale czy niemalże za każdym razem trzeba przeklinać?

Odpowiedź na komentarz:

Jeśli Waszą odpowiedzią na mój komentarz, który dotyczy tego jak uciążliwy jest ten obiekt w pobliżu miejsca zamieszkania, jest zaproszenie mnie na skok to chyba ktoś hehe upadł na głowę.
Misia M profile picture
Misia M
4 lata temu
Z całego serca polecam bungge Wrocław. Pojechałam tam żeby przełamać lęk wysokości, będąc na miejscu myślałam że bez większego problemu skoczę..oj grubo się myliłam😅😅 dzięki pomocy chłopaków, udało się ! ❤️ Przez następne dni cieszyłam się jak dziecko ❤️ i na koniec dodam że na pewno nie był to ostatni skok 🤭
Oliwia Okoń profile picture
Oliwia Okoń
4 lata temu
Pełen profesjonalizm, obsługa z genialnym podejściem do klienta, bardzo miła atmosfera, ogrom śmiechu i zabawy. Wszystko na najwyższym poziomie, instruktorzy z wyśmienitym humorem i dużym zaangażowaniem podchodzą do klienta, dzięki czemu można czuć się zaopiekowanym, sam skok- niesamowite doświadczenie. Zdecydowanie polecam, aż chce się wracać!
Kaasia123456789 profile picture
Kaasia123456789
4 lata temu
Dostałeś/aś w prezencie skok na bungee, a nie do końca jesteś przekonany/a, że z niego skorzystasz? Bo się boisz, wahasz, masz lęk wysokości? Skądś to znam 😏 ALE…Idź do Bungee Wrocław i daj się poprowadzić profesjonalnemu podejściu obsługi. Nawet się nie obejrzysz, a będziesz już po skoku pełen/pełna satysfakcji z pokonanych lęków!
100% profesjonalizmu
100% zrozumienia
100% luzu
100% dobrego humoru
Lepiej nie traficie 🙃🙂
Polecam bardzo!
Oliwia Stępień profile picture
Oliwia Stępień
4 lata temu
Skok w tandemie w przesympatycznej i luźnej atmosferze, zarazem profesjonalnie i z zapewnieniem poczucia bezpieczeństwa. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy każdemu!
Obiekt prowadzony przez mega sympatycznych, pomocnych i luźnych chłopaków. W każdej sekundzie wizyty człowiek czuje się bezpiecznie i nie ma żadnego elementu do którego można się przyczepić. Samo doznanie niesamowite, polecam każdemu spróbować!
Karolina Kaja profile picture
Karolina Kaja
4 lata temu
Byliśmy w zeszłym tygodniu i lepiej wyobrazić sobie tego nie można. Ekipa pracująca na miejscu na medal, wszystko jest dokładnie tłumaczone, z dużą dawką dobrego humoru dzięki czemu można zapomnieć o tym, po co się tak naprawdę przyjechało. Na pewno wrócimy z ogromnym uśmiechem. Gorąco polecam!
Kat M profile picture
Kat M
4 lata temu
Rewelacja!! Polecam z całego serca, ogromna porcja adrenaliny 💪😁 Strach ma wielkie oczy.
Chłopaki dodają otuchy super team!! Dzięki! Napewo wrócę! 😁
Dawid Br. profile picture
Dawid Br.
4 lata temu
Świetne bungee, jak skakać to tylko tu. Świetna obsługa, ekspresowe szkolenie w kwestii lotów jak i bezpieczeństwa, panowie na punkcie wyglądają na ok 30 lat ale mają już chyba z 60 lat doświadczenia. Dźwigiem, koszykiem, bezpieczeństwiem jak i moim strachem operowali lepiej niż operują najlepsi chirurdzy na świecie. Po prostu TOP.
Olivier Wadowski profile picture
Olivier Wadowski
4 lata temu
bardzo miła obsługa i atmosfera panuje tam świetna :)
Łatwy dojazd, autem jak i transportem publicznym. Znajduje się obok zoo. Chłopaki tam pracujacy profesjonalni. Polecam.
Skok zaliczony!
Widoki wspaniałe, aż żal skoczyć, bo się człowiek chce nimi nacieszyć :D
Instruktor pełna profeska, zadbał o dobry klimat, wszystko z humorem, ale i czuć było że jest bezpiecznie, polecam gorąco! :D
Magda Kasia profile picture
Magda Kasia
4 lata temu
Miałam tą przyjemność skakać dzisiaj pierwszy raz. Duża dawka wiedzy, poczucie humoru i przeogromne pokłady cierpliwości. Bardzo dziękuję ja wprowadzenie mnie w ten świat. Może jeszcze kiedyś się spotkamy, a dzisiaj z całego serca polecam skoki w bungee Wrocław! Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość 😉
Nie pierwszy punkt bungee odwiedzony. Widoki z góry sztosik, ekipa konkretna... Nic tylko wbijać po zastrzyk dobrej jakościowo adrenaliny💪👊
Instruktor sympatyczny i pomocny. Bardzo spoko.
Fantastyczna ekipa. Aż chcę się tam wracać i skakać ponownie. Z całego serducha polecam
Mega! Polecam każdemu, profesjonalna i uczciwa ekipa :)
kamil_scoot profile picture
kamil_scoot
4 lata temu
Miejsce super ekipa świetna ale ceny to jest jakiś żart kiedys skok pojedyńczy kosztowal 130 a tera ?200? To jest żart takie ceny
Obecnie skok pojedyńczy kosztuje 180 i szkoda ze tak drogo .
Antek Bakula profile picture
Antek Bakula
4 lata temu
Super atrakcja! Polecam ludziom o stalowych nerwach.
Panna Migotka profile picture
Panna Migotka
4 lata temu
Polecamy w 100% super zabawa,świetni instruktorzy
Kuba Michalski profile picture
Kuba Michalski
5 lat temu
Niesamowie przeżycie i piękny widok z góry podczas zimowej aury
Arkadiusz Orman profile picture
Arkadiusz Orman
5 lat temu
Witam
Polecam każdemu kto do tego czasu nie skakał na bungee.
Super miejsce,profesjonalna ekipa.
Bezpieczeństwo w 100%.
Obiecałem córce,że też skoczy więc w przyszłym roku tutaj ją przywiozę.
Mając za sobą skoki spadochronowe skok na bungee to inne przeżycie.
Adrenalinę jest na maxa.
Polecam.
Norb Earl profile picture
Norb Earl
5 lat temu
Profesjonalna obsługa, świetne podejście do klienta, fajne chłopaki :) I co najważniejsze- niesamowite doświadczenie. Czułem się bezpiecznie i dzięki temu bez obaw oddałem swój pierwszy skok. A zaraz potem drugi, bo było extra :D
Chmiel U profile picture
Chmiel U
5 lat temu
Super przeżycie, którego warto spróbować.
Aga CmC profile picture
Aga CmC
5 lat temu
Dojazd w porządku, jest parking. Żuraw wysokości 70 m. Obsługa dobrze zorganizowana, fajne chłopaki. Skok kupiłam mężowi jako prezent, był zadowolony 😁 otrzymuje się certyfikat i film że skoku do pobrania, polecam amatorom mocnych wrażeń 😉
Jak ktoś chciał zawsze skoczyć ale do tej pory tego nie zrobił to tu jest idealne miejsce.Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Adrenalina 100%
hahaha ja zawsze chcialam do parku rozrywki jest bo to jest duzo adrenaliny tylko trzeba niec odwage. Ja kiedys bylam w Szwajcarii i bylam w takim parku rozrywki i . Bylo super ale serce walilo mi z emocji. /Brakuje mi takiego zycia. Kazdy dziem byl inny i ciekawy, a nie rutyna 8 lat to samo, a potem konczxysz z depresja
Dorota H profile picture
Dorota H
5 lat temu
POLECAM.PANOWIE SYMPATYCZNI I POMOCNI.
NIE BYŁO ,AŻ TAK STRASZNIE........
Ewelina Nerlo profile picture
Ewelina Nerlo
5 lat temu
Wrażenia niesamowite 😄😁 POLECAM to miejsce. Chłopaki z fajnym podejściem, wszystko dokładnie wytłumaczyli i rozluźniali atmosferę 😄🤗
Marta Marta profile picture
Marta Marta
5 lat temu
Polecam :) Panowie pełen profesjonalizm. Wlaściwe osoby we właściwym miejscu. Wszystko pod kontrolą, bezpiecznie. Atmosfera super :)
Jesika W profile picture
Jesika W
5 lat temu
Świetni instruktorzy, mega atmosfera przed skokiem jak i po, widać że robią to co lubią, a nie bo muszą. Był to pierwszy skok u Was, ale napewno nie ostatni, także do zobaczenia!
Jakub Bayagoob profile picture
Jakub Bayagoob
5 lat temu
Super lokalizacja Super instruktorzy uśmiechnięci z żartem podchodzą do klienta nie oczywiście do samego skoku wszystko na najwyższym poziomie . Bałem się w hu... ale udało się niesamowite przeżycie skakałem z żoną myślę że następnym razem skoczymy osobno już bez tak dużego strachu . Pozdrawiam i dziękuję całej ekipie Bungee Wrocław
Paweł Damski profile picture
Paweł Damski
5 lat temu
Serio polecam każdemu w 100%!!! Dzisiaj oddałem swój pierwszy skok. 😋 Wrażenia mega pozytywne, adrenalina na max. Nie myślałem, że to kiedykolwiek zrobię 😅 nie dość, że to zrobiłem to wiem że zrobię to jeszcze nie raz!
Mega pozytywny zespół, który wspiera i czuwa nad bezpieczeństwem. Daniel i Kevin super rozładowują stres przed skokiem! 🔥
Daje 5 Gwiazdek I Kiedy Będzie Nowy Filmik Na Kanale Bo Już Nie Ma Filmiku Od 1 Miesiąca Już Się Nie Mogę Doczekać
P Cz profile picture
P Cz
5 lat temu
Super miejsce na skok i jeszcze lepsza ekipa. Nogi miękkie ale z ich pomocą i profesjonalizmem nie zawahałem się przy skoku. Robią bardzo dobrą robotę. Bravo.
Tomasz Jędrol profile picture
Tomasz Jędrol
6 lat temu
Bardzo profesjonalnie i z humorem. Polecam kazdemu :D
ajdusss al profile picture
ajdusss al
6 lat temu
Świetne doświadczenie i super zabawa! Przesympatyczni i znający się na pracy pracownicy, polecam serdecznie!
Niesamowite przeżycie! Polecam każdemu, kto chce przełamać swoje bariery i zacząć spełniać marzenia!
Marcin profile picture
Marcin
6 lat temu
Każdemu polecam spróbować chociaż ten jeden raz bo wrażenia są niezapomniane. Do tego świetna i wyluzowana obsługa, która umila wrażenia i zdecydowanie dodaje otuchy.
Sam dostałem skok w prezencie i uważam to za idealny pomysł :)
Kamil Wiązania profile picture
Kamil Wiązania
6 lat temu
Obowiązkowy punkt na mapie Wrocławia dla żądnych wrażeń:) na plus rabat przy drugim skoku i panowie instruktorzy. Polecam mocno!
Marek Mazu profile picture
Marek Mazu
6 lat temu
Super przeżycie! Każdy musi spróbować.
Obsługa i organizacja na medal.
Migi Migi profile picture
Migi Migi
6 lat temu
Było na prawde mega mega ! Chłopaki z obsługi podejście i przyłożenie sie do swojej roli mega! Polecam zdecydowanie !
Oskar Wójcik profile picture
Oskar Wójcik
6 lat temu
Niesamowite przeżycie. Obsługa z jajem 😅 o hinduskim tutorialu nie zapomnę nigdy 😂🤟
Super chłopaki, rzetelne przygotowanie do skoku. Serdecznie polecam 💪
Ewelka profile picture
Ewelka
6 lat temu
Wrażenia przezajefajne, trzeba mieć przysłowiowe "jaja" żeby to zrobić. Zauważyłam, że przy skoku, kobiety są bardziej stabilniejsze emocjonalnie niż chłopacy. No i instruktorzy... SZACUN są spokojni, żartowni, przygotowani do wszystkiego, umieją profesjonalnie odwrócić uwagę, uśmiechnięci, ich osobowość strasznie zachęca do skoku...no i na samej górze, potrafią przekonać, nawet mnie... POLECAM to trzeba przeżyć
Tomek xx profile picture
Tomek xx
6 lat temu
Świetna obsługa i zero stresu. Polecam miejscówkę na pierwszy skok :D
Adi Sradi profile picture
Adi Sradi
6 lat temu
Super obsługa, ale nie chce dać się namówić na odrobinę ryzyka 😉
Piotr Grzesiak profile picture
Piotr Grzesiak
6 lat temu
Powiem krótko! Przeżycie fantastyczne. Polecam każdemu oprócz tego rewelacyjna obsługa przy okazji pozdrawiam serdecznie i do następnego 👍😎
Michał Zaremba profile picture
Michał Zaremba
6 lat temu
Suuuuuupeeeeer przeżycie...obsluga mega profesjonalna i niezwykle miła...pooooooleeeeecam meeeegaaaa jazda..mistrzostwo świata ????
Paulinaa profile picture
Paulinaa
6 lat temu
Super emocje (chociaż nie ja skakalam) ? mąż mega zadowolony. Obsluga pelna professka. Wrocimy nie raz nie dwa...a może i ja skocze. Pozdrawiamy!!!! Michal i Paulina z Jeleniej Góry
Kamila Bochenek profile picture
Kamila Bochenek
6 lat temu
Byliśmy dzisiaj:wrażenia córki-rewelacja!!!
Chłopaki z obsługi-pełen profesjonalizm!!!!
krystyna kosior profile picture
krystyna kosior
6 lat temu
byłam z przyjaciółmi i nie odważyłam się , ale jest to moje marzenie !!
Monika Wakuluk profile picture
Monika Wakuluk
6 lat temu
Dziś skoczyła nasza 12 letnia córka i z dumą mogę przyznać zarówno my, a przede wszystkim ona jesteśmy zachwyceni. Chłopaki obsługujący i nadzorujący cały skok wiedzą co robią ?Wesoło, sympatycznie, polecam wszystkim! A jakie zdjęcia i film... mega. Nie sądziłam, że można dziecku sprawić taką frajdę.
R Deska profile picture
R Deska
6 lat temu
Jeden skok, kilkanaście sekund, ale wrażenia niesamowite ??
Mania Wroclaw profile picture
Mania Wroclaw
6 lat temu
Bardzo miła obsługa wrażenia niesamowite polecam ?
Anton Karpenko profile picture
Anton Karpenko
6 lat temu
Polecam)))
Pierwszy raz skakałem, bałem się bardzo...
Na początku nie mogłem to zrobić, bił strach po głowie.... Ale ten pierwszy skok jest niezapomniany...)))
Będę skakał jeszcze raz)))
Najlepszy Dzień Kobiet! Niesamowite przeżycie i super atmosfera. Dla takich chwil warto żyć ❤️
Marcin Gorawski profile picture
Marcin Gorawski
6 lat temu
Świetne podejście do Klienta i super przeżycie! Polecam się przekonać i poczuć tę adrenalinę! :)
Dziękuje że żyje :P Chłopaki mega pozytywni aż zapomniałam co to strach :)
Sylwester Kowal profile picture
Sylwester Kowal
6 lat temu
Rewelacja ekipa wazocowa z poczuciem humoru pierwszy skok dużo adrenaliny z pewnością zrobię to jeszcze nie raz
SuperBobasss . profile picture
SuperBobasss .
6 lat temu
Wyjechałem z kamerą na samą górę ... lekki stresik był
Ekipa jest ZAWODOWA potrafią znakomicie uspokoić.

Bardzo polecam -Pasjonaci, profesjonaliści i genialne bezpieczeństwo w każdym aspekcie ... zero strachu 100 procent satysfakcji
Rafczaks . profile picture
Rafczaks .
6 lat temu
Wspaniałe przeżycie ! Świetna obsługa dopełnia całość. Polecam każdej osobie lubiącej adrenalinę.
Prezent udany, chłopak zadowolony, chłopaki świetni do pogadania, emocje niesamowite
POLECAM KAŻDEMU
Q W profile picture
Q W
6 lat temu
Fantastyczne i niezapomniane przeżycie przy pomocy sympatycznych i otwartych profesjonalistów. Polecam z całego serca!
Agata Nowak profile picture
Agata Nowak
6 lat temu
Super przeżycia :D
Mega pozytywne chłopaki z obsługi! Polecam każdemu, ja na pewno jeszcze tam wrócę ;)
Konrad Susser profile picture
Konrad Susser
6 lat temu
Świetne doświadczenie, polecam każdemu chociaż raz spróbować. Obsługa świetna, ogólnie 10/10 :)
Jadzia Maliniak profile picture
Jadzia Maliniak
6 lat temu
Mega fajna sprawa ! Jak ktoś chce poczuć fajny dreszczyk emocji, to naprawdę polecam.
MP 91 profile picture
MP 91
6 lat temu
Niesamowite przeżycie oraz profesjonalna ekipa, jeszcze nie raz wrócimy poskakać.
Mega przeżycie w super atmosferze i profesjonalnym podejściem! Polecam!
Marcin Plizga profile picture
Marcin Plizga
6 lat temu
Najlepsi z najlepszych !! Polecam w 100%
Dawid Mikowski profile picture
Dawid Mikowski
6 lat temu
Dostałem voucher na skok bungee na urodziny i był to do tej pory najlepszy prezent jaki otrzymałem. Na pewno wrócę :)
Świetne miejsce, świetni ludzi. Serdecznie polecam!!
Kuba Sieczka profile picture
Kuba Sieczka
7 lat temu
Polecam! Super przeżycie, obsługa bardzo miła!
Poczekali na nas specjalnie 45min, żeby wykonać skok w tandemie ? a Groupon się już kończył.

Pozdrawiamy i dziękujemy!
Martyna Bus profile picture
Martyna Bus
7 lat temu
Witam,
W zeszłym tygodniu miałam okazje skoczyć na BUNGEE!!! Jestem bardzo zadowolona. Obsługa pierwsza klasa. Świetnie spędzony czas i niezapomniane przeżycie. Polecam Wszystkim !!!
Było super! Linka z aliexpress dała radę, też zamawiamy i będziemy ćwiczyć na Tekach :) polecamy :)
Ewa Kajewska profile picture
Ewa Kajewska
7 lat temu
Było zajebiście !!! Adrenalinka była , po skoku czujesz ,że teraz możesz wszystko :) Panowie ,bardzo fajni , mają gadane ,pozytywnie nastawieni z poczuciem humoru ,uśmiechnięci , na pewno jeszcze tam wrócę, polecam każdemu ,kto chcę pokonać strach przed wysokością :)
Mega emocje, bardzo miła i przyjazna obsługa i przede wszystkim -profesjonalny, nowy, konkretny sprzęt. Polecam :)

Inne vouchery

Regulamin zakupu voucherów: regulamin
Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy: odstąpienie od umowy
Dostępne formy płatności: Przelewy24, Przelew Tradycyjny

GWARANCJA DOSTAWY PRZED ŚWIĘTAMI
Voucher elektroniczny do samodzielnego wydruku otrzymasz w 5 minut