Najczęściej zadawane pytania

Skoki bungee

Nie prowadzimy rezerwacji. Wystarczy pojawić się na miejscu w godzinach otwarcia.

Nie przewidujemy maksymalnej wagi do skoku. Wszystkie szczegóły znajdziesz w regulaminie Bungee Wrocław.

W miesiącach maj – październik skaczemy codziennie, natomiast od listopada do kwietnia w wybrane weekendy. Aktualne godziny otwarcia zawsze można znaleźć na naszej stronie głównej.

Ceny skoków bungee, zdjęć i filmu oraz wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz na stronie głównej Bungee Wrocław. Przewidujemy zniżki dla grup powyżej 10 osób. Jeżeli planujesz wpaść taką ekipą daj znać.

Szczegółowy opis przebiegu skoku oraz ogólne informacje o naszej firmie znajdziesz w zakładce O NAS.

Nie ma ograniczenia wiekowego. Jest jedynie wagowe. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym regulaminie.

Po skoku otrzymasz od nas certyfikat a na nim instrukcję pobrania materiałów ze skoku z indywidualnym kodem. Dzięki temu nie musisz czekać aż nagramy Twoje zdjęcia i film na płytkę czy innego chińskiego pendrive’a. Cieszysz się chwilą, a materiały będą na Ciebie czekać kiedy tylko wrócisz do domu.

Skoczyć na bungee we Wrocławiu możesz cały rok. W sezonie letnim, tj. maj-październik skaczemy codziennie, a w miesiącach listopad-kwiecień skaczemy w wybrane weekendy. Aktualne godziny otwarcia zawsze znajdziesz na stronie głównej bungee we Wrocławiu.

Jedyne warunki pogodowe jakie mogą uniemożliwić skoki to bardzo silny wiatr, burza z piorunami i ulewny deszcz. W razie pojedynczych porywów wiatru czy przelotnego urwania chmury przerywamy skoki na chwilę. W razie całodziennych niekorzystnych warunków informujemy o odwołanych skokach na naszym facebook’u.

Voucher prezentowy

Voucher ma charakter wyłącznie prezentowy. Nie ma potrzeby wcześniejszego zakupu vouchera. Wszystko można załatwić na miejscu.

Na naszej stronie w zakładce przedłużenie vouchera istnieje możliwość przedłużenia ważności vouchera o okrągły rok.

Voucher prezentowy na skok bungee kupisz na stronie Bungee Wrocław. Tam wypełnisz wszystkie potrzebne informacje, a zakupiony voucher otrzymasz w kilka chwil.

Voucher jest ważny przez rok od daty zakupu. W tym czasie osoba obdarowana może przyjść w jakimkolwiek wybranym przez siebie terminie i skoczyć.